Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Nowy początek  (Przeczytany 20883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Neoptolemos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowy początek
« dnia: 05.10.2014, 15:01:50 »
Aloha!

Jak zwykle jesienną porą wróciłem do Zeusa ;) i tym razem załączam nową misję, bo coś dawno pusto było. Kampania nazywa się "Nowy początek", jest kontynuacją mojej poprzedniej misji "Krwawa zemsta". Tym razem wracamy do miasta, które każdy chyba dobrze zna ;)
Czyli:
- świat Atlantów
- 8 epizodów, w tym 2 kolonie
- poziom średniotrudny, chyba  nieco łatwiejszy niż poprzednia, ale też trochę wymagająca.

Przeszedłem całą i wyeliminowałem (chyba) wszystkie błędy, ale jeśli ktoś coś jeszcze wyłapie, to oczywiście poprawię.

Częstujcie się
1/2/3/4/5/6

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #1 dnia: 06.10.2014, 12:02:57 »
*zdmuchuje kurz z Zeusa*

Postaram się zamieścić ocenę na dniach ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Neoptolemos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #2 dnia: 15.10.2014, 11:35:42 »
Ups, właśnie się zorientowałem że już jest jedna misja o takiej samej nazwie...
1/2/3/4/5/6

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #3 dnia: 22.10.2014, 11:06:04 »
Fajnie, że zamieszczasz nowe misje :) Zagram w oby dwie i jak skończę, to coś napiszę:)
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #4 dnia: 24.10.2014, 17:56:14 »
Skończyłam grać w tą misję. Bardzo przyjemnie się bawiło, ale mam kilka uwag: w Helium za dużo potopów. Dla mnie odbudowa tych paru portów to nie problem, ale gdy mam je odbudować po raz n-ty, to nie jest mi do śmiechu i straje się to po prostu denerwujące. Tak samo ataki Ateny w mieście macierzystym - do znudzenia. Akurat pałac miałam koło odlewni i zbrojowni i właśnie te obiekty Atena burzyła, aż 4 czy 5 budynków. Wreszcie wybudowałam świątynię Herze i ona się już z Atena rozprawiała. W sumie tyle, rzeczy bardziej monotonne niż bugi. Moja ocena to -5, minusik za to co napisałam :)
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

aniula19.12

  • Gość
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #5 dnia: 09.11.2014, 21:50:16 »
Naprawdę wam się dobrze grało? Bo mam wrażenie, że jest dużo błędów, w pierwszym epizodzie za nic nie mogę wyprodukować jeżowców, budowałam poławiaczów przy 5 różnych źródłach jeżowców i za każdym razem pracownicy wychodzili, szli do źródła i stali tam miesiącami nie wracając do "portu". Więc nie udało mi się zdobyć ani jednego jeżowca, na kodach skończyłam epizod.
W drugim epizodzie trzeba wyprodukować 48 słojów oliwek - spoko, nie ma problemu. Ale nie ma możliwość budowy tłoczni, więc co z nimi zrobić, jak rozbudować miasto? (Ale dobra, może to utrudnienie autora) Jednakże nie ma też winiarni, a musimy wezwać Heraklesa, który wymaga 32 amfor wina, które zdobyć możemy tylko od naszego jedynego rywala (czy to było zamierzone czy przypadek? Bo tak mnie już to wkurzyło, że wyłączyłam grę, nie chciało mi się ciągle wysyłać prezentów z nadzieją, że MOŻE mi przyślą to wino i trwało by to strasznie długo, żeby zdobyć 32 amfory)
Jak się oddenerwuję to może wrócę do tej gry, nawet jeśli będę musiała latami wypraszać te amfory wina i rozwinąć miasto do 1500 mieszkańców mając możliwość co najwyżej wybudować "domostwo".

aniula19.12

  • Gość
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #6 dnia: 09.11.2014, 21:51:22 »
I nie wiem czy to, że grałam na tytanie a nie na bogu robi jakąś różnicę.

aniula19.12

  • Gość
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #7 dnia: 09.11.2014, 21:54:03 »
I jeszcze w drugim epizodzie jak buduję piramidę to Atlas ciągle mi pomaga, ale jego pomoc nic nie daje - budowa piramidy nie rusza nawet o jeden procent, jedyny sposób na wybudowanie jej to tradycyjne - surowce + robotnicy, Atlas absolutnie nic nie dokłada.

Neoptolemos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #8 dnia: 13.11.2014, 17:56:48 »
Eee... kompletnie nie wiem, skąd błędy z jeżowcami i Atlasem, nie miałem tak ani przy testowaniu tej misji, ani w ogóle nigdy.
Co do oliwek, to wszystko jest wyjaśnione fabularnie, a co do wina, no to bez przesady, nie jest aż tak trudno je zdobyć. Tak samo jak osiągnąć 1500 ludzi na poziomie domostw (to wciąż jest jedno duże lub 2 małe osiedla, nie?)

Ale te bugi są dziwne. Nie wiem, co powiedzieć :(
1/2/3/4/5/6

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #9 dnia: 13.11.2014, 18:52:13 »
Ehh? Osobiście nie pamiętam żadnych problemów z Atlasem ani też jeżowcami.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

aniula19.12

  • Gość
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #10 dnia: 21.11.2014, 17:00:05 »
To nie wiem skąd się wzięły te błędy, mam oryginalną płytę, nie żadnego pirata i nigdy nie było żadnych problemów tego typu :( Spróbuję chyba jeszcze raz pobrać tę misję,

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #11 dnia: 21.11.2014, 19:28:41 »
Czasami same rozpoczęcie misji od początku daje pozytywne rezultaty.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #12 dnia: 12.01.2015, 21:01:09 »
Mam takie pytanie, propo edytowania misji. Niemal zawsze mam tak, że jak robię misję to nie mogę zarośli i kamieniołomów stawiać. Proszę powiedzcie dlaczego tak się dzieje i czy da się to naprawić, bo się muszę z bagnem męczyć. A sory z Zaroślami mam po prostu na odwrót zamiast ją normalnie stopniowo stawiać, to ją stopniowo usuwam. PLEASE HELP ME!
 :'(

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #13 dnia: 13.01.2015, 07:24:38 »
Należy usunąć mapę i zacząć pracować z nią od początku. Przynajmniej u mnie tak to działa.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #14 dnia: 13.01.2015, 10:01:03 »
Widocznie masz jakimś cudem ustawione na automatyczne usuwanie. Spróbuj jeszcze raz tylko przytrzymując CTRL. Powinno zadziałać.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #15 dnia: 14.01.2015, 17:56:29 »
Dzięki za pomoc. Mam ostatnie dwa pytania, mianowicie chciałem pokazać własną misję, ale nie wiem jak ją udostępnić.  Poza tym jak podnieść swoją rangę? jestem już całkiem obeznany w Zeusa i chciałem po prostu to wiedzieć.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Nowy początek
« Odpowiedź #16 dnia: 14.01.2015, 20:12:38 »
Jak większość forów, rangi podnoszone są im więcej masz postów, proste.

Do zamieszczania misji jest dział download. Robisz nowy temat i wciskasz 'załączniki i opcje dodatkowe', i tam masz miejsce do uploadowania pliku. Upewnij się że jest spakowane jako .zip tudzież .rar
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem