Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: Anno 2070 autopatcher problem  (Przeczytany 33276 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niqu

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #20 dnia: 14.07.2016, 17:56:52 »
Mam dokladnie ten sam problem. Prówalem robic ten inny autopatcher ale nie działa.
Mam windows 10 64 bit.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #21 dnia: 20.07.2016, 17:05:30 »
A próbowałeś może tego (?):
 - Otwórz notatnik w trybie Administratora
 - Otwórz plik: C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
 - Dodaj tam linie:
208.111.149.181 static3.cdn.ubi.com
69.28.187.165 static11.cdn.ubi.com
- Zapisz plik i graj ;)

Źródło: http://steamcommunity.com/app/48240/discussions/0/864973123835338941/?l=polish

Darius

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #22 dnia: 27.03.2018, 11:39:04 »
Punkt po punkcie i działa. Dzięki ! :)

karol

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #23 dnia: 02.07.2018, 04:13:54 »
Hej mam ten sam problem, zrobiłem wszystko krok po kroku ale nie podziałało :/
proszę o szybka pomoc, mam ochotę pograć a nie mogę wrrr

adrivius

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #24 dnia: 17.08.2018, 00:46:25 »
I mam to samo. Wszystko wg w/w instrukcji i autopatcher nie chce dać za wygraną.

Po włączeniu gry odpala się okienko z komendami [DEBUG] PlatformHooks.cpp po czym zaraz odpala się dodatkowe okno "Program przestał działać", no i zaraz odpala się znowu gra, po czym terroryzuje mnie przymusową aktualizacją i tak cała zabawa w kółko.

Laptopa mam nowego (dostarczony dzisiaj), zainstalowałem wszystkie sterowniki oprócz firewalla, grę zweryfikowałem po czym przeinstalowałem itp. itd.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem