Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: [Anno 1404] Zawieszanie sie komunikatów  (Przeczytany 8106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SkagGully

  • Gość
[Anno 1404] Zawieszanie sie komunikatów
« dnia: 20.12.2015, 14:58:48 »
Witam,

Mam problem z Anno 1404 Gold Edition + patch 3.1, że w czasie rozgrywki dostaję komunikaty od innych graczy komputerowych (te w prawym górnym rogu ekranu), aż w pewnym momencie jeden z tych komunikatów zawiesza się i tak wisi na ekranie. Nie dostanę już wtedy żadnych informacji, zadań itp. dopóki ten nie zniknie. Da się jakoś go wyłączyć?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zawieszanie sie komunikatów
« Odpowiedź #1 dnia: 22.12.2015, 07:27:32 »
Witaj.
Nie miałem nigdy takiego problemu.
Kiedy tak się dzieje? W konkretnej misji czy w każdego typu rozgrywce?
Jakiego masz Windows'a?

SkagGully

  • Gość
Odp: Zawieszanie sie komunikatów
« Odpowiedź #2 dnia: 23.12.2015, 14:22:47 »
Win 7 Pro 64-bit
Problem występuje w misjach pojedynczych, w inne nie gram. Nie wiem od czego on zależy, czasem pojawia się po kilkunastu minutach, czasem po paru godzinach, czasem wcale. Da się te komunikaty jakoś wyłączyć?

Kósy

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zawieszanie sie komunikatów
« Odpowiedź #3 dnia: 05.02.2018, 21:36:28 »
Też tak czasem miewałem, zazwyczaj pomagało otworzenie panelu dyplomacji i wybranie innego gracza komputerowego, tak jakbyś chciał z nim wykonać jakąś akcję dyplomatyczną i zamknięcie okna :-)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem