Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Architekt Tubmarinus  (Przeczytany 23186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Architekt Tubmarinus
« dnia: 06.02.2016, 15:31:50 »
Stary Tubmarinus opowie swym wnukom o tym jak został sławnym architektem wśród Atlantów. Dołącz do jego opowieści i wraz z nim buduj wspaniałe piramidy i piękne świątynie! Ta misja jest dość łatwa i składa się z trzech epizodów w mieście macierzystym i dwóch kolonii.

Znów ja, znów z kolejną misją ;)

Wróciłem do kultury Atlantydy i postanowiłem stworzyć misję poświęconą jednemu z głównych aspektów tejże - to jest, budowie Piramid! Misja nie jest długa, ani też trudna, a podczas gdy sędziwy Tubmarinus będzie opowiadał wnukom co i jak, wy zbudujecie piramidy, świątynie, pomniki do niebios... co się tylko nawinie pod rękę ;)

Miłej zabawy życzę!
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Sidu87

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #1 dnia: 15.02.2016, 00:28:54 »
Fajnie się bawiłem przy tych misjach :) Rzeczywiście misje bardzo łatwe i nastawione ma budowę świątyń i piramid, aczkolwiek trzeba było trochę kombinacji przy Posejdonii, ale nie było znowuż to też nie wiadomo jakie wyzwanie :) Szkoda tylko, że cała kampania taka krótka.
Sam osobiście wykonując kolejne zadania nastawiałem się na estetyzację miasta i żałuję jedynie, iż nie było żadnych zadań od bogów, tak aby móc wystawiać ich pomniki :P byłoby to fajnym zwieńczeniem tejże kampanii i postawiłoby to przed graczami dodatkowe wyzwania :D ale to już taka na siłę przyczepka :)
Pozdrawiam! :)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #2 dnia: 15.02.2016, 08:36:59 »
Hmm, racja z tymi pomnikami, nie pomyślałem o tym. Trudno się mówi i się idzie dalej :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

aniula19.12

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #3 dnia: 27.03.2016, 21:11:01 »
Misja przyjemna, ale naprawdę bardzo prosta, choć pewnie każda budowlanka z dużym terenem taka jest :)
Mapki to jak zawsze świetne, ale jedna kolonijna zasługuje na wyróżnienie, prawdziwy majstersztyk, musiała zająć naprawdę dużo czasu, bo była wymierzona co do milimetra :) Choć mimo wszystko zupełnie nie miałam problemu ze zbudowaniem całkiem szybko wymaganych świątyń, ale to lata praktyki. Dla kogoś nowego w tej grze epizod kolonijny z pewnością musiałby być naprawdę trudny.
Ogólnie oceniam jako bardzo przyjemną misję dla budowniczych, ja jako fanka rozbudowy miasta i strategicznego rozmieszczania zakładów i ogólnie logistyki czekam na misję bardziej w stylu 10.000 mieszkańców :) Fajnie jednak, że twoje misje są różnorodne i każdy znajdzie coś co go zainteresuje :)
Życzę tobie weny, a sobie nowych misji ;p

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #4 dnia: 27.03.2016, 23:06:04 »
czekam na misję bardziej w stylu 10.000 mieszkańców :)

Ha, a to nawet dobrze się składa...
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #5 dnia: 06.04.2016, 21:35:10 »
Bardzo fajna i odprężająca misja. :)
Naprawdę bardzo przyjemnie czytało się napisane przez Ciebie teksty. Zdania ułożone z wdziękiem, lekkością i łagodnością. ;)

Pierwszy epizod, raczej spokojnie, ale mając podatki od plebsu za jedyne źródłem dochodów, chwile zajęło wybudowanie potrzebnych budowli.

Drugi epizod - wybrałem Posejdonie - oj, naprawdę mało miejsca tam było. Ale mogąc już coś eksportować i bić drachmy ze srebra wystarczyło pobudować tylko trochę domów, by mieć trochę ludzi do pracy.
(W tekście kończącym chyba jest mała literówka "moje egzamin".)

Kolejne epizody to już sama przyjemność. :) Może trochę irytujące były zalewania Nilu w drugiej kolonii, ale nie było źle.

Zamieszczam swój save po zwycięstwie. :)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #6 dnia: 07.04.2016, 00:14:23 »
Zauważyłem, że zaczynasz chyba nadrabiać zaległości ostatnio ;)

Czyżby urlop czy coś w tym stylu?
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #7 dnia: 07.04.2016, 08:27:41 »
Hehe, nie. Po prostu - jak co jakiś czas - złapała mnie chęć gry w Zeusa i tak jakoś udaje mi się ostatnio uszczknąć godzinkę czy dwie na grę - to wybieram sobie fajne misje i gram. ;)

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #8 dnia: 27.08.2016, 22:31:46 »
Bardzo fajna misja, ale ja lubię misje dla budowniczych. Kolonia 'dla Posejdona' miała bardzo ładną mapkę, która miała tylko jeden minus - trzeba było budowac budynki w określonym miejscu, a tego nie lubię - wolę swoboda budowniczą. Druga kolonia trochę się dłużyła. Misje oceniam na 6/6, ale jak juz wspomniałam, kocham budować :)

Jest kontynuacja? Ta historia o tym czarnoksiężniku?
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #9 dnia: 28.08.2016, 08:39:33 »
Niby miała być zaraz po, ale jak widać, nie ma, i nie będzie :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

mckn

  • Ja tu tylko gram
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ja tu tylko gram
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #10 dnia: 08.09.2016, 21:48:00 »
Świetnie mi się grało :) przyjemnie i wnerwiająco, szczególnie w Posejdonii dopóki nie odbryłem jsposobu jak fantastycznie i łatwo można zagospodarować ten teren aby mieć sporo pracowników :)
Mapa bardzo mi się spodobała. Ta misja w czołówce najlepszych  ;D
Ale mam też dla was ciekawego glicza, który pojawił się podczas wznoszenia piramid. Na wybudowanej już piramidzie patrząc z jednego kierunku widoczny był drewniany dźwig do wciągania materiałów na wyższy poziom zaś z innego kierunku patrząć nie było go :) najśmieszniejsze było to, że gdy do budowanej obok piramidy wjeżdżały materiały to ten dziwny dźwig na wybudowanej już piramidzie też się kręcił.
Ja tu tylko gram

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #11 dnia: 09.09.2016, 12:25:43 »
O, też tak kiedyś miałem w jednej misji. Może po prostu Zeus nie potrafi poprawnie wyświetlić kilku 'warstw' grafik na raz?

Podobny glitch z wyświetlaniem można zauważyć gdy wrogie nam bóstwo przechodzi na skróty przez świątynię; niekiedy schody świątyni 'znikają' pod bóstwem na dosłownie chwilę.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

fedora

  • Gość
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #12 dnia: 20.09.2016, 16:50:19 »
Bardzo przyjemna misja, nikt i nic nie przeszkadzało w budowie. Ale rzeczywiście - misja nie dla tych, którzy nie lubią budowania świątyń i piramid.
A ta mapa w Posejdonii - MAJSTERSZTYK. Gratulacje!

dikajos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #13 dnia: 14.04.2019, 14:07:49 »
Zaliczone. Wszysctko co moglem to budowalem :> Za jednym zamachem.

PannaPe

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • ...jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca..
    • Zobacz profil
Odp: Architekt Tubmarinus
« Odpowiedź #14 dnia: 14.05.2019, 00:03:39 »
Ciekawy scenariusz:) Posejdonia lekko mnie przeraziła, ale zaskakująco łatwo mi poszło ; ) jak widzę mały teren i dużo do wybudowania, to zaczynam się lekko gubić, ale na spokojnie wszystko przemyślałam. Tak naprawdę wystarczy jedna hurtownia, no max dwie, aby zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem