Nieśmiertelne Gry
Lista gier
Szukaj Zaloguj Zarejestruj
Powiązane:
Anno 2205 Anno 1404 Anno 1602
Anno 2070
Odp: OW Discord Server 23 sierpień 2017 18:41 2 postów ziemek8
Odp: Multiplayer? 19 sierpień 2017 17:47 2 postów Dominiczas
Odp: Jednostki z Tiberium Sun do Original War 17 sierpień 2017 21:03 2 postów ziemek8
Odp: problem z anno 1404 na windows10 pomocy 2 dni to instaluje 15 lipiec 2017 14:42 2 postów ziemek8
Odp: Chętni do gry 18 maj 2017 22:34 5 postów KazuaR
Odp: StarCraft za darmo 24 kwiecień 2017 19:34 2 postów ziemek8
Odp: Nowe kody do Anno 1503 19 marzec 2017 11:44 14 postów ziemek8
Odp: Pogoda w Original War 13 styczeń 2017 20:19 2 postów ziemek8
Dlaczego tu jest reklama?

Autor Wątek: Anno 2070 - problem z instalacją  (Przeczytany 1084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emgie

• Gość
Anno 2070 - problem z instalacją
« dnia: 02.09.2016, 10:27:31 »
Cześć, kupiłem Anno 2070 (complete edition) kilka dni temu z cdp.

Włożyłem płytę, kliknąłem instalacje, wybrałem folder na dysku, coś tam się podziało. I nic.. nie widzę folderu w którym powinny być zainstalowane pliki, tak jakby do instalacji w ogóle nie doszło, a wpisywałem klucz, ściągała się aktualizacja. Spróbowałem jeszcze raz zainstalować po resecie pc, ale tym razem nawet nie dochodziło do wpisywania kodu, nagle kończyła się instalacja. A gdy ponownie klikałem instalacje, pojawiał się proces deinstalacji, mimo tego że gra tak naprawdę nie została zainstalowana. 

Nie wiec jak temu zaradzić. Nie wyskakują żadne okienka informujące o błędzie.
Pomocy!

ziemek8

• Administrator
  • Gracz
Odp: Anno 2070 - problem z instalacją
« Odpowiedź #1 dnia: 02.09.2016, 18:23:52 »
Cześć. :)

Naprawdę dziwne.
A skrót do gry został utworzony czy też go nie widać? (Na pulpicie i/lub w menu startu.)
Może z jakichś powodów gra została zainstalowana gdzieś indziej niż wybrałeś.
Możesz zamieścić screenshoty (podczas instalacji kiedy wybierasz miejsce instalacji i otwarty ten folder po zakończeniu instalacji (lub ten folder w którym miał być te folder)).
Jaki masz system Windows?

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Jaka jest najdluzsza rzeka polski (napisz malymi literami bez polskich znakow):
Napisz literami ile to jest trzy dodac cztery (napisz malymi literami):

N-Gry.pl © Wszelka treść zawarta w vortalu jest własnością ich autorów. Zabrania się kopiowania bez zgody autora.
| Kontakt | O Vortalu | SMF 2.0.13 | SMF © 2016, Simple Machines
Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów vortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z vortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia vortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem