Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Bizantyjskie Szlaki  (Przeczytany 44163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polina213

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #20 dnia: 02.08.2017, 19:34:17 »
Tak ;) zapomniałam o jednym wydarzeniu :P lecę dalej ! ale kłody pod nogi sypią się cały czas :D

osullivanfan

  • Gość
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #21 dnia: 29.10.2017, 11:29:00 »
Misja jest genialna! Najwięcej kłopotów sprawił mi chyba trzeci epizod, kiedy to zostałem odcięty od źródeł runa i musiałem startować praktycznie od zera z rozbudową armii i skupisk ;) Wszystko utrzymane w świetnym klimacie i bardzo dopracowane. Daję 10/10!

N.

  • Gość
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #22 dnia: 01.11.2017, 01:27:41 »
usunęłam wszystkie drzewa na początku i drwale nie mają co rąbać :(

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #23 dnia: 01.11.2017, 11:34:42 »
Było nie usuwać :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Rookie

  • Gość
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #24 dnia: 19.03.2019, 22:59:30 »
Witam,

Jestem na misji w której należy zdobyć 2 miasta, które na zmianę mnie atakują.
Mowa o Helikarnas i Pella. Mam 64 hoplitów i 3 tierry i nic... Nie mogę zdobyć miast. Czy możecie coś podpowiedzieć?

Pozdrawiam

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #25 dnia: 20.03.2019, 15:24:42 »
Bić aż się poddadzą ;) A tak bardziej serio: Na jakim poziomie trudności grasz? Ile tarcz mają 'aktualnie' te dwa miasta?

Halikarnas zaczyna grę z 6ma tarczami (jest nie do zdobycia), ale po półtorej roku w grze słabnie. Pella natomiast ma 5 tarcz, więc po prostu ciężko ją podbić. Staraj się nie atakować dwóch naraz tylko jedno po drugim, gdyż raz osłabione miasta z upływem czasu wracają do poprzedniej siły (co widać poprzez zwiększającą się ilość tarcz nad miastem na Mapie Świata).
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Rookie

  • Gość
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #26 dnia: 20.03.2019, 16:30:40 »
Gram na poziomie Bóg. Na ten moment mają po 5 tarcz. Problem mam bo Jerozolima mimo że jest moim sojusznikiem nie chce handlować, a oni mają uzbrojenie.

A atak 64 hoplitami i z sojusznikiem nie zabiera ani jednej tarczy.

Diendrullo

  • Gość
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #27 dnia: 15.04.2020, 01:27:04 »
Jest to moja pierwsza misja, którą pobrałem z neta i muszę powiedzieć, że właśnie czegoś takiego poszukiwałem. Ogrywałem na bogu i mapa wymagała zupełnie innych rozwiązań taktycznych niż w klasycznych kampaniach. Nie wiem jak wy ale pod koniec kiedy atakowały dwa miasta na raz, setkami wojowników z różnych stron miasta byłem zmuszony robić z wieżyczek labirynt niczym tower defense. W końcu gra zmusiła mnie do wczytywania scenariusza po kilkanaście razy. Miałem chwilę zwątpienia i myślałem już nawet o użyciu kodów "bo przecież tego się nie da ugrać" ale jednak się udało. Mam nadzieje, że trafię w przyszłości na jeszcze trudniejsze.
PS: grajcie tylko na bogu bo inaczej nie ma frajdy

Matteo

  • Gość
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #28 dnia: 20.09.2023, 00:39:31 »
skąd niby wziąć drewno w tym scenariuszu?

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Bizantyjskie Szlaki
« Odpowiedź #29 dnia: 28.09.2023, 20:22:00 »
Spróbuj wypełnić pozostałe cele.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem