Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: [Anno 1404] Misja  (Przeczytany 5076 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mattii4211

  • Gość
[Anno 1404] Misja
« dnia: 18.11.2017, 22:22:44 »
Witam. Mam misję zatopić statki pirackie, jednak wcześniej pokonałem flotę piracką (pakt sojuszniczy z piratami)i po najechaniu na okręt do zatopienia nie mam takiej możliwości. Jest jakaś szansa na wykonanie tej misji?

Kósy

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja
« Odpowiedź #1 dnia: 05.02.2018, 21:33:02 »
Jeżeli misję zlecił Ci jeden z NPCów, to na mapie powinny się pojawić statki pirackie, które da się zaatakować (chyba nawet są oznaczone czarnymi kropkami na minimapie w celu odróżnienia). Mogło się tak stać, że dostałeś misję zaraz przed zawarciem paktu i okręty te automatycznie przestał być twoimi wrogami; w takim przypadku raczej nie da się już wykonać tej misji  :-\

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem