Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [WarCraft III] Paladyn: Concept Art  (Przeczytany 14413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[WarCraft III] Paladyn: Concept Art
« dnia: 10.07.2009, 19:47:14 »
Kolejny concept art Samwise'a. Tym razem przedstawia on Paladyna, świętego wojownika i krzyżowca walczącego w imieniu Świętego Światła. Powszechnie uważany za połączenie wojownika i kapłana, jest naprawdę czymś o wiele więcej - jest osobą walczącą w imię sprawiedliwości i dobra jako obrońca uciśnionych.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

KajSztof

  • Gość
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #1 dnia: 11.07.2009, 00:01:52 »
Ech... Jeszcze za czasów podstawówki, gdy grywałem w WarCrafta III u mojego znajomego (bo na moim starym gruchotku War3 ledwo zipał), paladyn już był moim ulubionym bohaterem. ;) Był to pierwszy bohater jakiego w tej grze przyzwałem i po prostu mnie zauroczył. :D "Służę wszystkim, którzy wierzą" i bam! Napakowany kozak z młotem na moje rozkazy! ;D

W skrócie: Paladyn to mój ulubiony bohater już od wielu lat i nie zanosi się na zmianę preferencji w dziedzinie herosów. ;) "Młoty w ruch!"

MaciekZ

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • None of thy empty gods shall ever stand above me!
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #2 dnia: 14.07.2009, 00:09:44 »
Typowy "święty" człowiek... Święta księga w jednej ręce, broń na tych co w nią nie wierzą w drugiej... Prawie jak konkwistador. :D

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #3 dnia: 14.07.2009, 00:34:10 »
Z tym, że księga Paladyna z WIII to nie Biblia, ale księga zaklęć do odprawiania Nieumarłych. :)
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #4 dnia: 14.07.2009, 00:59:35 »
Typowy "święty" człowiek... Święta księga w jednej ręce, broń na tych co w nią nie wierzą w drugiej... Prawie jak konkwistador. :D

Dlatego paladyni mnie jakoś odpychają. Jak nie marchewką to kijem. -.- ;p

KajSztof

  • Gość
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #5 dnia: 14.07.2009, 12:36:13 »
Dlatego paladyni mnie jakoś odpychają. Jak nie marchewką to kijem. -.- ;p
No co Ty... ;) Właśnie przez to są fajni!

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #6 dnia: 14.07.2009, 13:24:06 »
Jak dla kogo. ;]

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #7 dnia: 14.07.2009, 18:14:25 »
Wspominałem już (a jednak wspominałem, trzy posty wyżej) że Paladyn w W3 to nie Torquemada, przynajmniej nie z zasady. Oni walczą ze złem - demonami, nieumarłymi - a nie z Arabami. Nie walczą np. z Nocnymi Elfami, bo te nie wyznają Światła, a Elune.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

KajSztof

  • Gość
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #8 dnia: 14.07.2009, 19:58:33 »
Innymi słowy Paladynowi bliżej do egzorcysty niż do krzyżowca, o. ;p

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #9 dnia: 14.07.2009, 22:36:44 »
Egzorcystów też niespecjalnie lubię. Wmawia taki jeden z drugim, że jak słuchasz muzyki cięższej od "Pszczółki Mai" to jesteś satanista, a potem się dziwią. ;p

MaciekZ

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • None of thy empty gods shall ever stand above me!
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #10 dnia: 15.07.2009, 12:14:27 »
No dobra, przecież jaja se robiłem z tym porównaniem. :D Paladyn to paladyn i tyle, a nie żaden moher czy konkwistador. Do współczesnych egzorcystów też bym go nie porównywał bo w świecie Warcrafta demony i nieumarli istnieją "naprawdę". W ogóle porównywanie świata fantazji ze światem rzeczywistym nie może być brane poważnie, bo żądzą się innymi prawami. Btw. Paladynem bardzo fajnie mi się grało w WoW. Idealna postać jeśli ktoś łazi głównie sam, bo bardzo wszechstronny. A i w W3 jest bardzo fajny. Pamiętam że w ostatniej misji kampanii przymierza (w RoC) wysłałem Arthasa samotnie do bazy nieumarłych na wschodzie i sam ją całą zniszczył. :)

KajSztof

  • Gość
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #11 dnia: 15.07.2009, 15:40:45 »
No tak, ale Arthas z Ostrzem Mrozu to cziter, bo ma bazowo o 22 punkty obrażeń więcej niż standardowy Paladyn i w dodatku jest to atak chaosu [więc niema karnego modyfikatora przy budynkach, (ale też bonusu przy lekkich pancerzach)].

MaciekZ

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • None of thy empty gods shall ever stand above me!
    • Zobacz profil
Odp: Paladyn: Concept Art
« Odpowiedź #12 dnia: 15.07.2009, 23:34:33 »
To oczywiste że Arthas z Frostmourn'em jest dużo silniejszy niż zwykły 10-poziomowy paladyn, ale podejrzewam że taka masakra nie była by możliwa bez typowych dla paladyna umiejętności jakimi są chwilowa nieśmiertelność, czy święty pocisk zadający sporo obrażeń nieumarłym.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem