Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Za Artemidę!  (Przeczytany 19965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ryland

  • Gość
Za Artemidę!
« dnia: 26.12.2009, 18:05:10 »
Proroctwo stało się prawdą ... Artemida utraciła część swych boskich mocy . Czczące ją Amazonki od razu wykorzystały ten fakt i podniosły bunt ! Dzik Kalidoński jej wierny przyjaciel również przestał być posłuszny i może narobić nam kłopotów ... Jakby tego było mało , zadufana w sobie Afrodyta stała się nową władczynią Amazonek i chce wyprzeć Artemidę z pantenonu Bogów ! Pomóż swej Bogini odzyskać pełnię mocy ! Poprowadź Artemis ku chwale tworząc bogate i piękne miasto !

To moja pierwsza misja stworzona od podstaw i uważam , że jest wyjątkowo udana . Jeśli ktoś chce się pobawić to polecam . Szczególny nacisk został położony na mitologię ...

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja 6 epizodów " Za Artemidę !!!"
« Odpowiedź #1 dnia: 06.01.2010, 18:38:57 »
Wydaje mi się, że jeden wykrzyknik by w zupełności wystarczył. ;)

Tekst opisujący samą misję (ten wyświetlający się w menu wyboru misji) powinien być trochę krótszy by zmieścił się w ramce. Wiem, że czasem ciężko coś skrócić, ale mogłeś informacje tam zawarte zawrzeć w tekście wprowadzającym pierwszego epizodu.

Mapa miasta macierzystego nie jest zbyt ciekawa, niewiele tam urozmaiceń. Najbardziej odstraszają te ogromne puste połacie terenu - nawet jednego kłębka trawy tam nie ma. ;) Mogłeś bardziej dopieścić mapę miasta.

Wracając do tekstów - pomysł i fabuła jest nawet ciekawa! Jednak brakuje tym tekstom jakiejś iskry... ;) Mogłyby być może troszkę dłuższe. Znalazłem też kilka błędów i literówek. Misja, w której "bronię się przet atakami" nie wciąga tak bardzo - w mojej ocenie bardzo traci. Oczywiście każdemu się zdaża, ale warto zwracać na to większą uwagę.

Nie przeszedłem misji całej, ale zapowiada się ona ciekawie. Z pewnością mogę ją polecić dla tych, którzy chcą zpędzić kolejny wieczór z Zeusem, a raczej Artemidą... ;)

EDIT:
Zaintrygowała mnie kolonia... Bardzo małą mapka, spróbuję przejść ten epizod...

EDIT 2:
Nawet fajna mapka miasta kolonii, znowu - niezbyt urozmaicona - jednak tutaj nawet nie było czego urozmaicać - bardzo mała mapka. Lubię takie łamigłówki ;), jednak - jeżeli się nie mylę - nie można zdobyć nigdzie orychalku potrzebnego do kaplicy, nie przeszedłem więc tego epizodu. Koniecznie powinieneś to naprawić.

brat54

  • Gość
Odp: Misja 6 epizodów " Za Artemidę !!!"
« Odpowiedź #2 dnia: 04.02.2010, 20:15:41 »
Mam pytanie czy jest juz naprawiony ten problem z orychlakiem?

luzak_18

  • Gość
Odp: Misja 6 epizodów " Za Artemidę !!!"
« Odpowiedź #3 dnia: 01.03.2010, 15:41:48 »
Właśnie, bardzo fajnie leci czas przy takiej kampanii, duża mapka- plus. Jednakże czas rozwiązać ten problem z orychalkiem. Czekam na poprawki, a chciałbym dokończyć kampanie  :)

parszywek

  • Gość
Odp: Misja 6 epizodów " Za Artemidę !!!"
« Odpowiedź #4 dnia: 01.05.2010, 13:27:36 »
 Bardzo mi się misja spodobała! :) Przeszedłem ją chyba dopiero po tygodniu, jednak to wina egzaminów, więc razem sumując grałem i tak długo, bo 4 dni. ;] Muszę pochwalić pomysł, ponieważ fabuła misji bardzo fajna. Jednak wychapałem jeden błąd! Waterfall, czy jak się tam to miasto zwało nie rozwija się! Pisze, że ma się je podbić, ale nie ma jak. ;D I tu, żeby przejść misje musiałem użyć Ambrosia. :( Ogólnie świetna misja, mam nadzieję, że jeszcze jakąś stworzysz! :)

Ps. Ja żadnego błędu z orychalkiem nie znalazłem. ;]

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Misja 6 epizodów " Za Artemidę !!!"
« Odpowiedź #5 dnia: 07.05.2010, 19:43:05 »
Misja nawet niezła. Największym plusem wg mnie jest powiązanie fabuły z zadaniami. Dobry pomysł z tą Afrodytą nękającą miasto coraz to nowymi problemami. Niestety z powodu dwóch błędów nie dało się ukończyć gry bez kodów. Pierwszy to ten z orychalkiem w kolonii, nikt go nie sprzedaje. Przez to nie dało się wybudować małej kaplicy. Drugi to właśnie ten, o którym wspomina Parszywek. Mogłeś też poprawić trochę teksty misji, bo brakuje przecinków i nawet błędy się zdarzają, oraz format tekstu sprawia, że staje się on mniej czytelny. Reszta bez zarzutów :).

P.S. Skąd takie a nie inne nazwy miast?

pindzia

  • Gość
Odp: Misja 6 epizodów " Za Artemidę !!!"
« Odpowiedź #6 dnia: 01.09.2010, 01:26:17 »
czy lakia się w koncu rozwinie ? bo nie mogę podbic skoro jest tylko małum guziczkiem;p a gram juz dosc długo

fedora

  • Gość
Odp: Za Artemidę!
« Odpowiedź #7 dnia: 20.09.2016, 11:13:41 »
Cześć!
Misji nie dokończyłam, bo miasto Lake nie chciało się rozwinąć z kropeczki, a szkoda mi czasu na czekanie. Poza tym misja jest całkiem znośna, nie licząc błędu z orychalkiem, kiedy trzeba użyć kodu. Mapy nie są zbyt widowiskowe, takie kanciaste, a lasy są usiane równiutkimi kropkami na planie. I jeszcze ten tekst... nie widziałam jeszcze tylu wykrzykników, spacji przed znakami interpunkcyjnymi i wielokropków.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem