Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: [Solucje] Zeus i Europa  (Przeczytany 104239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Solucje] Zeus i Europa
« Odpowiedź #20 dnia: 14.07.2020, 01:11:11 »
Talosa pokonuje Jazon, ale rzeczywiście nie da się go przywołać, jednak w Cydonii nie trzeba zabijać Talosa, tylko zebrać określone surowce dla miasta macierzystego.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Solucje] Zeus i Europa
« Odpowiedź #21 dnia: 14.07.2020, 21:44:46 »
Nie wiem czy mam inną wersje gry ale u mnie w cydonii nie da się ubić talosa bo w tej misji konie są niedostępne więc nie mogę przywołać Achillesa
Hmm, a jaką wersję macie? Ja gram już od dłuższego czasu na wersji z GOG.com.
U mnie stadnina jest - w złączniku obrazek.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Solucje] Zeus i Europa
« Odpowiedź #22 dnia: 17.07.2020, 00:09:28 »
Przepraszam, coś mi się pomyliło, rzeczywiście jest możliwość pokonania Talosa i nawet jest to uwzględnione w tekstach misji, jednak tak jak jest napisane w solucji, wcale nie trzeba zabijać Talosa, żeby przejść misję i ja właśnie tak robiłem zawsze. Grałem w Złotą Edycję.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem