Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Nowy Początek  (Przeczytany 17112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« dnia: 07.01.2012, 22:51:50 »
Witam znów.
I wracam z całkiem nową misją. Jest to druga cześć "Miasta Słońca", jednak trochę od niej trudniejsza i dłuższa.
Nasza boHterka tym razem trafia do niedalekiej przyszłości, tuż po 'końcu świata' który nastąpił 21 Grudnia 2012 roku. Końcem świata był tajemniczy Lewantyński Wiatr niosący zarazę i 'defragmentujący' zdobycze cywilizacji.
BoHterka musi odnowić świetność świata, zostaje wkręcona w 'intrygę' papieską nie mówiąc o założeniu miasta na jakże spokojnej wyspie - Sycylii.
Nie za dużo miejsca, za to trochę do budowania.
Tyle od fabuły, jak zagracie - dowiecie się więcej.
Misja jest też ciut lepiej dopracowana niż poprzedniczka. Nie powinno być błędów aż do przedostatniego epizodu [jak na razie wkradły mi się tylko niemiłe braki wina czy zbytnie bogactwo w oliwki, ale już to naprawiłem]. W epizodzie ostatnim też POWINNO być dobrze, jednak jak będzie źle - zgłaszać. Błędów w tekstach też jest zapewne mniej.
Niestety nie umiem naprawić, a raczej skasować dziwnych znaków w pierwszym tekście pierwszego epizodu - potem na szczęście już ich nie ma.
Więc zapraszam do gry
PS: Jak dobrze pójdzie Haspen nie będzie sam w zawodzie. :P
PS2: wszelkie ortografy w słowie "bohaterka" są celowe ;)
PS3: Robiłem misje w ciągu popołudnia. Wiem, że teksty dotyczące kolonii są krótkie, ale moim skromnym zdaniem nie potrzeba więcej.   

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« Odpowiedź #1 dnia: 01.02.2012, 16:40:09 »
hmm.. może by tak wstawić  to coś do downloadu? :3
Wtedy może więcej ludzi przyuważy i zagra..

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« Odpowiedź #2 dnia: 01.02.2012, 17:57:12 »
Ach, nie zamieściłeś w odpowiednim dziale (Zamieść plik).

EDIT:
Przeniosłem.

PannaPe

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • ...jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca..
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« Odpowiedź #3 dnia: 19.02.2012, 16:13:51 »
:D nowa mapka! Już zabieram się do grania :)

PannaPe

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • ...jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca..
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« Odpowiedź #4 dnia: 25.02.2012, 13:23:25 »
Wostatnim epizodzie nie można zbudować jednej z wymaganych świątyń, bodajże zamiast kuźni Hefajstosa jest sad Hery. A tak gra jak najbardziej ok:)

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« Odpowiedź #5 dnia: 25.02.2012, 22:49:03 »
Bym naprawił problem, ale.. zgubiłem wirtualny obraz dysku posejdona. Któryś z moich programów- czyścicieli go sobie usunął/usunął jedynie z katalogu obrazów ale nie wiem gdzie mogą być wirtualne dyski. Dopóki nie znajdę będziecie musieli sami sobie poprawiać. Przepraszam. -.-

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nowy Początek
« Odpowiedź #6 dnia: 25.02.2012, 23:41:45 »
tak, są tam jeśli są 'założone'. Szukam obrazów dysków, w moich dokumentach i w plikach DAEMONA w program files nie ma. Albo usunęło całkiem, albo zaginęło w akcji - a płyty z Zeusem swojej nie mam...

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem