Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [Age of Mythology] Chętni do gry  (Przeczytany 8623 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Calzone93

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Age of Mythology] Chętni do gry
« dnia: 10.04.2013, 12:05:01 »
Jesli ktoś ma ochotę zagrać w Age of Mythology niech pisze :D

lol

  • Gość
Odp: Chętni do gry
« Odpowiedź #1 dnia: 05.06.2015, 12:34:25 »
ja zawsze mam ochotę ;)

carolaen

  • Gość
Odp: Chętni do gry
« Odpowiedź #2 dnia: 18.05.2017, 10:01:09 »
Witam
wiem ze pewnie pisze w kiepskim miejscu ale jestem zrozpaczona.. Nabyłam dla taty w prezencie Age of Mythology extended edition ale jest po angielsku tata nic nie rozumie a ja nigdzie nie znalazłam spolszczenia czy ktoś mi może pomoc ???? BLAGAM!!!

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chętni do gry
« Odpowiedź #3 dnia: 18.05.2017, 18:38:14 »
Witaj.
Kiedy wpisuję w google: "age of mythology spolszczenie" pokazuje mi kilka stron, z których chyba da się je pobrać.
Z których stron próbowałaś pobrać?

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Chętni do gry
« Odpowiedź #4 dnia: 18.05.2017, 22:34:22 »
Jeśli EE posiada Steama (a na 100% ma) to polecam zasubskrybować ten plik -
 [LINK]. Polecam tylko przejrzeć komentarze w celu znalezienia jakichś konkretniejszych bugów typu "gra z modem crashuje na cutscence takiej i takiej z powodu takiego i takiego".

Seraph

  • Gość
Odp: Chętni do gry
« Odpowiedź #5 dnia: 03.10.2017, 22:28:10 »
Hej,

Piszę tutaj ponieważ to nowy temat (w sensie dość świeży) i chciałbym kogoś z was prosić o udostępnienie INSTALKI gry ponieważ mam swoją mam pudełko i mam klucz lecz podczas instalacji installer wywala mi błąd że nie może albo skopiować albo <cośtam> zrobić z plikiem dźwięku i jak to sie pominie bo ten plik się da to potem wyskakuję inny błąd o jakimś pliku którego nie da się pominąć przez co ja nie moge zagrać w grę mając oryginalną grę.

Jeżeli ktoś ma AoM - Gold Edition proszę was bardzo o udostępnienie instalki :/

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem