Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: New Horizons Pierwsza misja ze Scenariusza  (Przeczytany 18050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

buddookan

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
New Horizons Pierwsza misja ze Scenariusza
« dnia: 19.09.2021, 14:06:06 »
Z misjami z wprowadzenia nie mam żadnych problemów.

Zaczynam pierwszą misje ze kampanii i gra od razu wymaga by mieć 100 arystokratów. Bez wprowadzenia jakie budynki są potrzebne po drodze by kolonia działała. Coś mi tu nie gra.
Nigdzie też na YT nie widzę takiej mapy jaką ja mam w misji. Dodatkowo nie można kupić żadnych armat(nawet za maxymalne ceny), a piraci atakują statki nawet we 3. To tylko kwestia czasu jak tracimy kolejne statki.

Miejsca na wyspach jest mało. Na wyspach z rudą mieszczą się tylko 3 budynki. W dodatku ruda kończy sie bardzo szybko. Jak w to grać ? Jak unikać piratów gdy atakują z wielu stron nasz statek i są szybsi?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: New Horizons Pierwsza misja ze Scenariusza
« Odpowiedź #1 dnia: 21.09.2021, 20:45:01 »
Cześć buddookan.

Często lepiej jest wystawić białą flagę i stracić przewożone towary niż stracić zarówno towary jak i statek.

Jak bardzo problematyczni są piraci? Jak wystawiasz białą flagę łupią wszystko (po jakiś czasie często łupią coraz mniej, albo tylko niektóre towary) i odpływają? Czy może jest ich tak dużo, że jest strasznie ciężko w ogóle przepłynąć?

Z misjami z wprowadzenia nie mam żadnych problemów.

Zaczynam pierwszą misje ze kampanii i gra od razu wymaga by mieć 100 arystokratów. Bez wprowadzenia jakie budynki są potrzebne po drodze by kolonia działała. Coś mi tu nie gra.

...

Nie jestem pewien czy dobrze się domyślam, ale - scenariusze to misje dodatkowe (jeżeli się nie mylę - zostały dodane w dodatku). Jeżeli dopiero zaczynasz to radzę grać w główną "kampanię" - to misje zaczynające się od "The End of a long Trip" ("Koniec długiej podróży"), jak tą misję przeszedłeś to odblokowałeś "One lone Settlement" ("Samotna osada"). Jak tą misję ukończysz - kolejna się pokaże, itd. Tych misji jest w sumie 16.

buddookan

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: New Horizons Pierwsza misja ze Scenariusza
« Odpowiedź #2 dnia: 05.10.2021, 21:23:10 »
Dzięki. Nie skończyłem jednej misji i nie wiedziałem że to tak działa. Teraz odblokowała się kolejna misja i weście poziom trudności ma sens. Dzięki.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem