Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Rozdzielczości w grze  (Przeczytany 22471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rozdzielczości w grze

  • Gość
Rozdzielczości w grze
« dnia: 29.05.2011, 21:39:18 »
Witam.
Od niedawna gram w Zeusa na swoim netbooku. Pominę fakt że gra jest świetna i przejdę do rzeczy. W grze dostępne są tylko dwie rozdzielczości, brakuje natomiast tych charakterystycznych dla szerokich ekranów sprzętu przenośnego. Czy jest jakaś łatka lub mod, który pozwoliłby na grę w wyższych rozdzielczościach, powiedzmy 1366x768 (to właśnie rozdzielczość mojego ekranu)?

Rozdzielczości w grze

  • Gość
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #1 dnia: 29.05.2011, 21:41:03 »
Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale dodam że korzystam ze złotej edycji zamieszczonej w CD-Action.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #2 dnia: 29.05.2011, 23:18:19 »
Zeus ma wbudowane domyślnie dwie rozdzielczości - 800x600 oraz 1024x768. Większe nie są dostępne, ale możesz spróbować włączyć grę w okienko i wtedy myszką możesz powiększyć okno gry do dowolnych rozmiarów.

Oldster

  • Gość
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #3 dnia: 30.05.2011, 00:54:34 »
Raczej niewiele to dało. Efekt jest mimo wszystko dość ciekawy bo przy manipulacji rozmiarem okna ekran gry nie zachowuje proporcji i np przy maksymalnym zwężeniu wszystko wygląda jakby patrzyło się przez szklankę. Mimo wszystko dzięki.

wieksza rozdzielczosc

  • Gość
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #4 dnia: 01.06.2014, 23:01:55 »
Oto MOD ze wszystkimi rozdzielczościami wystarczy dana rozdziałek przekopiować do folderu z gra smiga fantastycznie:D

ja aktualnie gram w fullHD 1980x1080
pozdro

wieksza rozdzielczosc

  • Gość
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #5 dnia: 01.06.2014, 23:04:00 »

ja

  • Gość
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #6 dnia: 21.06.2015, 19:53:46 »
Witam,
ściągnąłem powyższego moda. Kopiuję interesującą mnie rozdzielczość, włączam grę i nic się nie zmienia.
Używam windowsa 7 x64. W opcjach zmieniłem na to aby odpalało się jako administrator oaz zgodność z xp. Ktoś z Was miał podobny problem? Czy gdzieś jeszcze trzeba coś zmienić żeby to działało? Dodam jeszcze że mam zeusa złotą edycję. Czyli instalował mi się jednocześnie zeus i posejdon

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #7 dnia: 21.06.2015, 20:54:06 »
Jesli to ten mod o ktorym mysle to po zmianie rozdzialki na 1024x768 powinno ustawic rozdzielczosc z moda.

siweczek24

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #8 dnia: 05.10.2015, 15:26:20 »
Miał ktoś może taki problem ,że po wklejeniu tego MODa (konkretnie 1360x768) w grze po przełączeniu z 800x600 na 1024x768 pojawia sie czarny ekran i  nic nie można zrobić ?

bialaaltana

  • Gość
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #9 dnia: 19.04.2021, 13:39:04 »
Zeus ma wbudowane domyślnie dwie rozdzielczości - 800x600 oraz 1024x768. Większe nie są dostępne, ale możesz spróbować włączyć grę w okienko i wtedy myszką możesz powiększyć okno gry do dowolnych rozmiarów.
w jaki sposób uruchomić grę "w oknie" dodam że nie jestem jakim specem więc jak można poproszę łopatologicznie :) dziękuję

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Rozdzielczości w grze
« Odpowiedź #10 dnia: 20.04.2021, 11:32:02 »
Z poziomu gry wybierasz Opcje -> Obraz -> Okno. Nie mam 100% pewności, ale mod na niestandardową rozdzielczość wyłącza tą możliwość, tj. w ciągu kilku sekund po wybraniu ww. opcji gra przeskakuje do okna i ponownie wymusza działanie w pełnym ekranie. Prawdopodobnie można to jakoś ominąć, ale rozwiązania trzeba poszukać.

Update:

Gra w oknie z modem najwyraźniej jest możliwa, ale trzeba wgrać rozdziałkę mniejszą niż natywna rozdzielczość monitora. [LINK]

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem