Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Między Grekami [ATL]  (Przeczytany 19026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Między Grekami [ATL]
« dnia: 31.03.2012, 11:45:10 »
Jak widać, czasem zdarza mi się coś jeszcze wykrzesać :P

'Między Grekami' to sequel do 'Atlanci na Wschodzie' - tym razem będzie mniej mitologii jako wątku głównego, więcej natomiast będzie spraw dyplomatyczno-terytorialnych.  Misja jest, nie będę ukrywał, znacznie krótsza - 5 epizodów miasta macierzystego oraz tylko jedna kolonia.

Mapek specjalnie nie pokazuję, bo wolę abyście sami zobaczyli co dla was przygotowałem w grze. Szczególnie jeśli chodzi o kolonię, hihi.

Życzę przyjemnej rozgrywki. Błędy pokazywać palcem natychmiast, to szybciutko poprawię ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #1 dnia: 31.03.2012, 22:51:16 »
NIEEEE! Ja mam się uczyć, sentencje łacińskie, dyktando ze słownictwa, karne tłumaczenia i pewnie jeszcze jakieś kolokwium jest, a tutaj nowe misje Haspena :P
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #2 dnia: 31.03.2012, 22:59:30 »
Przyzwyczajaj się, takie życie :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #3 dnia: 02.04.2012, 13:36:58 »
Zero komentarzy, znalezionych błędów? Oj :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #4 dnia: 11.07.2012, 20:57:58 »
Misja niby średnia w porównaniu do innych Twojego wykonania, ale jakoś dobrze mi się w nią grało. Może to jest zasługa tego, że było dużo miejsca pod budowę, a też żadna klęska żywiołowa mnie nie dotknęła, bo budowałem miasto w całkiem innym miejscu. ;) Ciekawie z tym Hektorem wymyśliłeś, ale lepiej by to wyglądało, jakby towarzyszyły mu ataki wojska i to z lądu, a nie z morza. Ogólnie dużo trzeba było walczyć z przeciwnikami, ale to dobrze. Słabo powiązałeś ataki bogów z fabułą, to że są czczeni inni bogowie w mieście nie jest zbyt przekonujące. ;) Bardzo mi się spodobało to, że dałeś wolną rękę w ostatniej misji co do budowy piramid i mogłem sobie wybrać to co mi pasowało.

Dzięki tej misji po raz pierwszy usłyszałem tekst Hefajstosa jak mu się nie chce wybudować świątyni, w ogóle nie wiedziałem, że takie kwestie też bogowie wypowiadają.

Masz jakieś plany odnośnie nowych misji?

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #5 dnia: 14.07.2012, 11:07:26 »
To teraz ja dam swoją recenzję. Misja jest fajna. Tylko ta lawa... nie dość, że zniszczyła mi osiedle to Hektor zniszczył mi 2 :( Musiałam się namęczyć, że odbudować któreś, żeby wszędzie było blisko. Budowa piramid też fajna - lubię dużo budować.
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

dikajos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #6 dnia: 14.03.2019, 18:55:08 »
Ufff,  cóż mogę napisać :>
Hektor, hektor, hektor. Naprawdę mocarny Hektor.


Zyski w ostatniej misji bardzo fajnie wyliczone :)

Lewy745

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Między Grekami [ATL]
« Odpowiedź #7 dnia: 01.01.2021, 13:07:32 »
Bardzo przyjemna kampania. Już dawno handel u mnie tak nie kwitł :D a produkcja brązu była wręcz historyczna.

Fajnie się grała, ale te katastrofy... no masakra jakaś ;-) lawa zniszczyła mi osiedle produkujące żywność i świątynie Ateny.
Ale się udało wygrać na BÓG, więc jestem zadowolony :)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem