Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [StarCraft] Umówienie na mecz  (Przeczytany 3860 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[StarCraft] Umówienie na mecz
« dnia: 10.07.2009, 13:02:23 »
Chętni na "partyjkę"? Ja jestem osiąglany praktycznie cały czas i zawsze chętnie zagram.

Oczywiście na BattleNet łatwo znaleźć grę o każdej porze dnia, ale poza samą grą ciekawie byłoby jeszcze porozmawiać o rozgrywce, błędach i pomysłach. Szukając losowo gier na BattleNecie raczej nie ma się potem takiej możliwości.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Multi | BattleNet
« Odpowiedź #1 dnia: 10.07.2009, 14:33:08 »
Ja muszę się "spatchować"... :D To się raczej nieprędko stanie, ale może kiedyś. :) W każdym bądź razie, dawno nie grałem i raczej wyszedłem z wprawy.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Multi | BattleNet
« Odpowiedź #2 dnia: 10.07.2009, 14:57:32 »
Włącz w tle pobieranie... przez cały dzień na pewno się ściągnie. ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem