Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Czarne Chmury (ATL)  (Przeczytany 38726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #20 dnia: 02.03.2015, 05:49:04 »
odwołuję misję

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #21 dnia: 02.03.2015, 15:44:46 »
Dlaczego? Co się stało?

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #22 dnia: 02.03.2015, 18:59:23 »
miała tak dużo błędów, że zajęło by mi ich kolejny tydzień poprawiania plus fabuła kolejny tydzień oraz dokończenie misji jeszcze dwa dni a poza tym straciłem wenę na tą misję. Ale spox tworzę kolejną krótszą. Taką na start z tworzeniem misji. niedługo będzie. Już niedługo ją skończę. A no i jeszcze jej nie usunąłem, może kiedyś jak będę mieć więcej czasu to może może, np. w święta. Ale narazie jest niegrywalna.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #23 dnia: 06.03.2015, 07:07:20 »
Mam swoją misję, nazywa się Złoty wiek. zapraszam.
Trzymka ;)

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Szybka porada: Czarne Chmury
« Odpowiedź #24 dnia: 18.03.2015, 21:40:28 »
ziemek8: Ta wiadomość została przeniesiona z innego wątku.


Hej wszystkim, chciałem dać tu szybką poradę do poszczególnych miast:
1.Macierzyste (Listus)
Budujemy swe miasto po lewej stronie wzgórza mniej więcej na środku mapy, mamy na tej łące jak najwięcej kóz i owiec, nie tylko po to by zaspokoić potrzeby twoich jak i zarówno innych miast poddanych, ale też po to by ataki Dionizosa stały się nieskuteczne (zabije parę kóz i owieczek i sobie pójdzie). Na ataki Apolla nic nie możemy zaradzić w pierwszych epizodach, później jednak możemy wybudować świątynię Artemidy, a jako pierwszą świątynię polecam Hefajstosa, gdyż nie będziemy musieli kupować brąz, który jest dość kosztowny a uzbrojenie wyrobione z niego możemy sprzedać na Agorach dla Elit oraz do Myken. Radzę też kupować winogrona od Majów, przerabiać je na wino i sprzedawać również na Agorach dla Elit oraz do Poiros, następnie kupujemy od Poiros oliwki i przerabiamy je na oliwę, w razie zbyt małych dostaw kupujemy dodatkową Oliwę z Myken. Hipodrom już na początku radzę wybudować o rozmiarze 50 stadionów długości, gdyż w jednym z epizodów jest o tym mowa.
2a. Kolonia (Ojonos)
W Ojonos mamy bardzo mało przestrzeni, naprawdę mało, ale przydaje się w przyszłości. Miasto radzę wybudować na prawej stronie, gdyż tam mamy najwięcej miejsca. Nie produkujemy żywności, kupujemy pszenicę z Tirsis gdyż stawianie portów rybackich kosztuje mnóstwo pracowników niezbędnych nam. Resztę terenu poświęćcie na przemysł i piramidę. Nie przejmujcie się dużymi niedoborami pracowników do momentu dopóki wam dostarczają towary :)
2b. Kolonia (Kartagina)
Mapa całkiem przyjemna, budujemy szybko miasto, oliwę sprzedajemy do Listus. Radzę też szybko uzbierać pieniądze na wyrobie i sprzedaży uzbrojenia do Myken oraz tym samym sposobem z Majami co w Listus, kupujemy winogrona, robimy wino, sprzedajemy do Poiros. Uważać na ataki ze strony Centaurów i Kreteńczyków!
2c. Kolonia (Iremos)
Budujemy szybko miasto, przed tą kolonią musimy uzbierać niezłą sumkę pieniędzy jeśli mamy odpierać ataki ze strony centaurów. Jeśli fundusze na przekupywanie się kończą, radze szybko zorganizować jakieś wojsko oraz podnieść podatki. Kupujemy oliwki z Poiros, przerabiamy na oliwę, nadmiar sprzedajemy do Listus.
2d. Kolonia (Afigisi)
Tej kolonii nie sprawdzałem, wkrótce dośle o tej kolonii informacji.
Mam nadzię, że moje porady się przydadzą dla np. mniej doświadczonych graczy. CZEŚĆ :)

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #25 dnia: 22.03.2015, 15:03:51 »
Hipodrom 100 stadionów długości???!!!  :o >:(
żarty se robisz? przesadziłeś!
musiałem wyburzyć cały hipodrom i od nowa go budować!

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #26 dnia: 22.03.2015, 15:37:05 »
Korciło mnie żeby dać 200 ale od takiej długości pojawia się minus do popularności zarówno w mieście jak i mapie świata, toteż uciąłem go w połowie. 100 to jeszcze nie taki długi.

Co do wyburzania: a co to za problem coś zburzyć i zbudować od nowa? Ktoś cię ścigał? Czasu, kasy i surowców starczyłoby na kolejne trzy :D
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

dikajos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #27 dnia: 22.03.2019, 18:38:25 »
Jaka odskocznia :> Praktycznie brak kataklizmów oraz bardzo duża mapa. Fajna przyjemna rozgrywka pomimo bardzo wysokich wymogów. Prawie wszystkie epizody opóźniałem bo rozgrywka była bardzo przyjemna.

Lewy745

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czarne Chmury (ATL)
« Odpowiedź #28 dnia: 07.01.2021, 11:50:17 »
czuje się jakoś dziwnie po tej kampanii.

Duży teren pod zabudowę miasta macierzystego, cicha i spokojna okolica, można handlować, żadnych katastrof.
Misja prosta i przyjemna :D aż czuje niedosyt i brak mi powodzi i trzęsień ziemi  ;)

Polecam :D idealna kampania na zrelaksowanie się.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem