Nieśmiertelne Gry Szukaj
Original War

Autor Wątek: Kto grał?  (Przeczytany 8522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kto grał?
« dnia: 21.06.2009, 18:26:50 »
Kto z Was grał w Original War? Jak Wam się ta gra podoba?

Mnie bardzo się podoba! :)
Klimat gry jest niesamowity! Bardzo wiele większych i mniejszych wątków nieliniowych. W pewnym momencie rozbicie kampanii (przymierze). Wiele bardzo ciekawych misji. System punktowania (medale i gwiazdki), który zachęca do ponownego przejścia misji. Ciekawy interfejst w kampanii radzieckiej (między kolejnymi misjami).
Te rzeczy najbardziej mi się podobają w tej grze.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Kto grał?
« Odpowiedź #1 dnia: 24.12.2010, 15:24:40 »
Grałem!

Teraz ostatnio znalazłem jedną z trzech płytek instalacyjnych, pozostałych dwóch chyba nie znajdę :C

Ktoś wie gdzie to można dorwać? Tak fajnie grało się Ruskami...
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

pomek

  • Gość
Odp: Kto grał?
« Odpowiedź #2 dnia: 10.06.2011, 17:26:49 »
Wybaczcie odkopanie, lecz jako jeden z "wplywowych" graczy sceny chcialbym Was wszystkich 'przesunac' na forum www.original-war.net .. jest to jedyne dzialajace FORUM jak rowniez PORTAL, ktory zajmuje sie poprawkami do gry ... Laczmy sie w jedno miejsce, bo scena OW i tak ma bardzo malo ludzi ...

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto grał?
« Odpowiedź #3 dnia: 10.06.2011, 22:30:33 »
Oczywiście, że znam. Razem z:
http://owt.original-war.net
I przede wszystkim:
http://www.owsupport.com

Co do "przesunięcia" - nie sądzę by istnienie tego miejsca w jakikolwiek sposób zmniejszało ruch na innych stronach o Original War. :)

pomek

  • Gość
Odp: Kto grał?
« Odpowiedź #4 dnia: 13.06.2011, 00:41:43 »
Zaglada ktos na to forum ziemek?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kto grał?
« Odpowiedź #5 dnia: 13.06.2011, 09:01:04 »
Mówisz o tym tutaj? Raczej niewiele ludzi, ale vortal jest ciągle e fazie BETA. ;)

ramqa

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kto grał?
« Odpowiedź #6 dnia: 21.11.2011, 19:00:39 »
dla mnie ta gra jest kozacka kuzyn mi ją pokazał kilka lat temu od roku 2004 gram aż do dziś w tę grę
najbardziej podobają mi się amerykanie ponieważ trzeba czasami się sprężać a czasami szkolić swoje postacie na lepsze poziomy

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem