Nieśmiertelne Gry > Zeus Pan Olimpu

Youtuberzy, którzy nagrywają Zeusa

(1/6) > >>

Jakub Rozwadowski:
Witam wszystkich fanów Zeusa!  8)
dziś, a konkretnie 20-5-2015 roku o godzinie 18.53 chciałem poruszyć temat Youtuberów co nagrywają Zeusa, i tutaj chciałbym się odnieść do Cellar Dorra, który nagrywał ze swym towarzyszem Zeusa, od nich właśnie nauczyłem się jak profesjonalnie przejść misje Zeusa. Przypadkowo poznałem właśnie TĘ stronę, z czego teraz się niezwykle cieszę, że jeszcze w ogóle ktokolwiek na całym tym okrutnym i nieprzyjaznym świecie gra jeszcze w Zeusa Pana Olimpu. Niemal się popłakałem jak tą stronę znalazłem. Polecam Cellar Dorra z całego serca!

Jakub Rozwadowski:
Ach przepraszam, błąd - Cellar Dorr nagrywał z Modrzewiem Zeusa, ale jak wpisze się Na Youtube w wyszukiwarce "Zagrajmy w Zeus Pan Olimpu" to od razu się pojawiają filmy Cellar Dorra i Modrzewiona :)

Jakub Rozwadowski:
A i tak w ogóle zamierzam zacząć nagrywać Zeusa i oczywiście będe się nazywał tak jak się nazywam aktualnie i będę polecał gorąco tą stronę. ;)

KazuaR:
Heh, to miło, że tak bardzo chcesz rozreklamować stronę. :) Kiedy planowany start nagrywania na  Tubę?

Jakub Rozwadowski:
Najprawdopodobniej w wakacje ale może wcześniej. Muszę ogarnąć lekcje i znaleźć dobry program do nagrywania, potem już tylko ogarnąć diagram nagrywania.  ;)
Może znasz odpowiedni program? to by mi ułatwiło robotę  8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej