Nieśmiertelne Gry > Zeus Pan Olimpu

Ego-budujący Temat Zbiorczy Haspena

(1/2) > >>

Haspen:
Witojcie!

Ponieważ ilość linków do misji które robię przerasta możliwości sygnaturek i tinyurl'a, takowoż więc robię temat zbiorczy z linkami (za pozwoleniem miłościwie panującego admina Ziemka ;)).

Nie bać się, że temat się zakopie, bo linka będę trzymał w sygnaturce ;)

Początki, czyli kampanie łatwe i krótkie.

Droga Chwały
Debiut w tworzeniu misji w Zeusie!

Wyspa Handlu
Bo praktyki nigdy za wiele... Uwaga: Wejście i wyjście mapy rozdzielone rzeką, trzeba zbudować most albo budynki będą się zawalać.

Kampanie dłuższe i trudniejsze.

Rodzeństwo z Północy
Skromnym zdaniem autora, najlepsza misja dotychczas ;]

Wyspa Lemnos
'Sequel' Rodzeństwa z Północy. W środku niespodzianka fabularna!

Kurort w Helus
Misja trochę bardziej 'na luzie' pod względem fabularnym.

Zabić Tyrana
Trudna misja skupiona na walce, wypełniona małymi mapami i wymagającymi celami do zrealizowania.

Dzieci Soddusa (ATL)
Dość długa kampania - dużo budowania, ale miejsca znacznie mniej.

Atlanci na Wschodzie (ATL)
Ogromna kampania o alternatywnej wersji ekspansji Atlantydy na Morze Śródziemne.

Czyny Inwiziklosa
Krótka kampania w stylu Kurortu w Helus, wymagająca dobrego planowania przestrzeni miasta.

Między Grekami (ATL)
Sequel 'Atlantów na Wschodzie', krótszy ale nie mniej wymagający.

Mniejsi Bogowie
Krótka kampania nawiązująca do Kurortu w Helus i Czynów Inwiziklosa.

Czarne Chmury (ATL)
Trzecia część 'trylogii' zapoczątkowanej niechcąco przez 'Atlantów na Wschodzie' - w środku motywy polityczno-apokaliptyczne.

Egipska Gorączka (ATL)
Misja głównie egipska w naturze.

Niech Żyje Królowa! (ATL)
Pisząc biografię Królowej Sagis, zajmiesz się budową jej miasta, Sagei, od założenia do końca panowania Królowej.

Obcy z Głębin
W tej kampanii zajmiemy się budową portu aby pokonać złych piratów z Krety - dopóki nie okaże się, że problem jest większy i innego typu niż wcześniej zakładano...

Pelops i Synowie
Misja oparta na micie of rodzie Pelopsa; począwszy od Pelopsa, skończywszy na jego sławnych wnukach: Menealosie i Agamemnonie.

Młodzieniec z Góry Pindus
Wiele może się stać gdy jedno marzenie rzuci młodzieńca w wir wojny!

Architekt Tubmarinus (ATL)
Dziadek Tubmarinus opowiada wnukom, jak to za młodu piramidy i świątynie budował.

Poszukiwany Eneasz
A poszukują go ci, którzy ocaleli z zagłady Troi. Czy uda im się go odnaleźć?

Macedończyk
Czas na podbój Grecji ramię w ramię z ambitnym Macedońskim królem - to jest, Filipem II!

Wojny Diadochów
Kontynuacja kampanii 'Macedończyk'; założ Aleksandrię i poprowadź ją przez krwawe czasy po rozpadzie imperium Aleksandra Wielkiego!

Nowy Świat (ATL)
Czyli Atlanci wyruszają odkrywać Amerykę!

Klątwa Nisjosa
Takie co nieco o klątwach i boskich zniknięciach.

Kalymnomachia
Krwawa tragedia rodem z antycznej Grecji.

Ród Pteleusa
Tytuł mówi sam za siebie!

Imperium Kalidońskie
Grupa myśliwych z rodzinami powraca do Kalidonu, ojczyzny ich przodków, ale czy zdołają odbudować miasto?

Bizantyjskie Szlaki
Pomóż odbudować Bizancjum o którym będzie głośno zarówno na zachodzie jak i wschodzie!

Kraina Wróżek (ATL)
Czy odważysz się odkryć sekrety Atlantów wraz z Enigmą i jej wróżkami?

Na Brzegach Atlantyku
Trzej Bizantyjscy kupcy opowiadają historię Luzji, miasta na zachodzie Iberii.

Odbudowa
Atlantyda została zniszczona, a Grecy potrzebują żywności, która dostarczy nowa kolonia na wyspie Euboea.

Gordiasz i Midas
Wyrusz do Frygii, by z Gordiaszem założyć nowe miasto, a jemu synowi, Midasowi, pomóc z kilkoma problemami!

Księżniczka Eriel (ATL)
Była księżniczka Oceanidów potrzebuje twojej pomocy! Czy zdołasz jej pomóc?

Tubmarinus w Egipcie (ATL)
Stary Tubmarinus decyduje się opowiedzieć o swojej pierwszej pracy - jako Architekt Egipskich Faraonów.

Heraklidzi
Pomóż potomkom Heraklesa odzyskać to, co im się należy - władzę nad Peloponezem!

Gry otwarte.

Pylos
Mało miejsca, dużo roboty!

Stymfalus
Górskie szczyty, wąskie przełęcze, wszechobecne skały!

Megara
Rolnicze miasto z dużą swobodą działania.

Enikos (ATL)
Niewielka gra otwarta, po Atlantydzku.

Selo (ATL)
Atlantydzka gra otwarta z odrobiną fabuły i ogromną mapą.

Tychos (ATL)
Duża mapa z mnóstwem zasobów, ale czy na pewno oznacza to sielankę i dobrobyt?

Augea
Basilikon z Aten żąda wybudowania kolonii... ale czy będziesz mu posłuszny?

Abmatarna (ATL)
Atlanci mogą osiedlić się w końcu nad brzegami Nilu, ale nie oznacza to, że będzie im tam łatwo i przyjemnie!

Mykeny
Zajmij się budową Myken podczas gdy wokół trwa Wojna Trojańska!

Utopia (ATL)
W Utopii będzie panował dostatek i pokój... chyba że odważysz się wtrącić w porachunki Olimpijczyków.

Ida
Skupiona na ekonomii mapa, pełna łąk gotowych do zagospodarowania.

Inne kampanie:

Potęga Myrtany
Misja stworzona przez Mistrza Ignis. Oryginalnie miała parę błędów, ale osobiście bardzo mi się spodobała to wziąłem na warsztat i dopracowałem - jednak wszelka chwała należy się Mistrzowi Ignis ;)

Milet - Misja Epizodyczna
Jedno-epizodowa misja podczas której będziemy odbudowywać Milet podczas zawieruchy wojennej późnego III wieku p.n.e.

Pax - Misja Epizodyczna (ATL)
Pojedynczy epizod który sprawdzi twoje zdolności w budowaniu miasta i jego obronie!

Haspen:
Czas na emeryturę!

Będę szczery - po 10 latach tworzenie misji w Zeusie straciło dla mnie to 'coś', i tym razem jestem tego pewien. Nie wiem, czy to nie wina stabilnej pracy i zarobków (jak na te czasy) które pozwoliły mi na kupno lepszego sprzętu, a co za tym idzie, przestawienie się na nowsze gry. Edytora Zeusa nie odpaliłem od początku roku, a w samą grę grałem, nie wiem, chyba jakoś w czerwcu jak miałem urlop. Sam Zeus też jest już całkiem sędziwy - w końcu gra obchodzi w tym roku 20 urodziny o ile się nie mylę ;) Na forum oczywiście zostaję, ale nowych misji/gier otwartych nie będzie.

Może jak wyjdzie Nabuchadnezzar, który nie dość że będzie miał polskie tłumaczenie, to gra wyposażona jest w edytor map i misji, a dodawanie nowych rzeczy będzie możliwe zarówno 'manualnie' jak i przez Steam Workshop... może wtedy wrócą chęci i energia do tworzenia historii osadzonych w Mezopotamii.

To rzekłem.

bazylozaur:
Tylko nie to! To oznacza, że wielu graczy odstawi teraz tę wspaniałą grę i odejdzie ona w zapomnienie. Tak chętnie bym jeszcze pograł w jakieś Twoje misje. Wielka szkoda.  :'(

ziemek8:
:(

Dziękujemy Haspen za 48 przygód, które stworzyłeś! :D (Dobrze policzyłem? ;) )
Jesteś najlepszym twórcą przygód Zeusa i Posejdona! :D

Od siebie mogę dodać, że do Zeusa wracam z różną częstotliwością, ale nawet po 1,5 rocznej przerwie nie wątpię, że jeszcze do niego wrócę. :)

Haspen:

--- Cytat: bazylozaur w 03.11.2020, 16:30:17 ---Tylko nie to! To oznacza, że wielu graczy odstawi teraz tę wspaniałą grę i odejdzie ona w zapomnienie. Tak chętnie bym jeszcze pograł w jakieś Twoje misje. Wielka szkoda.  :'(

--- Koniec cytatu ---

No to weź się do roboty! :P


--- Cytat: ziemek8 w 03.11.2020, 19:04:49 ---Dziękujemy Haspen za 48 przygód, które stworzyłeś! :D (Dobrze policzyłem? ;) )

--- Koniec cytatu ---

34 kampanie, 2 misje epizodyczne i jakieś 12 gier otwartych.

Sporo materiału do grania, starczy ludziom na kilka tygodni czy nawet miesięcy :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Odpowiedz

Idź do wersji pełnej