Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Kolejne powroty do klasyków  (Przeczytany 8772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Kolejne powroty do klasyków
« dnia: 24.09.2018, 20:53:51 »
W tym roku wiele się działo. Nie miałem zbyt wiele czasu na granie. ;)
Od ostatniego wpisu w lutym zagrałem w dwie strategie i dwie (właściwie trzy) strzelanki TPS.

Anno 1404 (niecała kampania) i Rome Total War (kampania Scypionów - a jakże inaczej ;) ).

Często wieczorami miałem tylko kilkanaście minut, dlatego łatwiej było odpalić coś do postrzelania: Splinter Cell (dopiero teraz odkryłem 3 dodatkowe scenariusze po zakończeniu głównego wątku gry! wcześniej grając w tą wersję gry je pominąłem), Max Payne i Max Payne 2.





Max Payne 2 i New Your Minute (czyli czasówki)
(Nie liczy czasu "cutscenek" i za każdego zabitego wroga jest pewien bonus czasowy)




W sumie: 2662,21 sekund = 44,38 minuty



EDIT (18.10.2018):
A Losing Game - ten poziom w mniej niż minutę!


EDIT (19.10.2018):
Love Hurts - ten poziom w mniej niż pół minuty! Dzięki wykorzystaniu skrótu


EDIT (21.10.2018):
In the middle of something - ten poziom w mniej niż minutę. Dzięki wykorzystaniu skrótu i super-skoku.


EDIT (22.10.2018):
The Milion Dollar Question - ten poziom w mniej niż minutę


EDIT (26.10.2018):
Elevator Doors - ten poziom w mniej niż półtorej minuty


EDIT (01.11.2018):
No us in this - ten poziom w mniej niż półtorej minuty


EDIT (01.11.2018):
That old familiar feeling - ten poziom w mniej niż półtorej minuty


KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Kolejne powroty do klasyków
« Odpowiedź #1 dnia: 27.09.2018, 12:52:10 »
Akurat też ogrywam Max Payne'a - szkoda, że nie poprawili do tej pory tymczasowej "zawieszki" gry przy zapisywaniu i wychodzeniu do menu podczas gry. Chociaż z drugiej strony może wynika to z modyfikacji rozdzielczości.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kolejne powroty do klasyków
« Odpowiedź #2 dnia: 27.09.2018, 17:26:56 »
Tak, trochę irytujące - całkiem niekrótką chwilę zajmuje zapis i wyjście do menu. Nieporównywalnie do innych czynności.
A w Max Payne 3 grałeś?

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Kolejne powroty do klasyków
« Odpowiedź #3 dnia: 29.09.2018, 16:14:17 »
Nope, nie miałem okazji. Może jak znajdę gdzieś tanio to ogarnę.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kolejne powroty do klasyków
« Odpowiedź #4 dnia: 30.09.2018, 10:05:48 »
Też nie grałem. Zawsze odstraszał mnie klimat - jego zmiana - łysy Max w hawajskiej koszuli. ;)
Pierwsze i druga część miała praktycznie identyczny klimat, trzecia już - wydaje mi się - całkiem inny.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Kolejne powroty do klasyków
« Odpowiedź #5 dnia: 04.10.2018, 18:09:37 »
Eh, u mnie to raczej nie tak, że nagła zmiana klimatu między drugą i trzecią częścią. :P Odepchnął mnie nadmierny marketing tytułu, podobnie jak w przypadku GTA 5.

A pro po nagłych zmian klimatu, śmieszy mnie gniew niektórych graczy na to, że Cyberpunk 2077 jest za kolorowy i za słoneczny. Argument, który może pasować jak pięść do oka - co z tego, że Max 3 jest jaki jest jak nas obu może zdołować wyjątkowo ciężką fabułą? :P

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem