Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [StarCraft II] Gracze  (Przeczytany 7386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gracze
« Odpowiedź #1 dnia: 19.09.2011, 12:03:22 »
Ktoś jeszcze oprócz mnie gra tutaj w StarCrafta II? ;)

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gracze
« Odpowiedź #2 dnia: 19.09.2011, 13:51:05 »
Mam StarCrafta II i wkrótce po wydaniu trochę grałem, ale obecnie za bardzo mnie do tego nie ciągnie. Chyba wolałem jedynkę.

http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1792684/1/Xarthat/
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gracze
« Odpowiedź #3 dnia: 19.09.2011, 14:13:26 »
Mówisz o multiplayerze (battle.necie)? W SCI najbardziej irytowały mnie sposoby poruszania się jednostek - chodzi zapewne o algorytm z jakiego korzystały i siatka, po której musiały się poruszać (niewielka rozdzielczość).

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gracze
« Odpowiedź #4 dnia: 19.09.2011, 14:23:34 »
W MP SC2 zagrałem dosłownie zaledwie kilka razy (mecze mógłbym policzyć na palcach jednej ręki), a i tak większośc przegrałem. Kampanię grałem, ale... jakoś mnie nie wciągła bardziej od kampanii z jedynki.
MP z jedynki też prawie wcale nie grałem, ale głównie dlatego, że gdy jeszcze go miałem na dysku, mój internet to była totalna porażka (teraz jest odrobinę lepszy).
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gracze
« Odpowiedź #5 dnia: 19.09.2011, 14:25:47 »
Tak, klimat kampanii z jedynki był niepowtarzalny, całkiem inny od tego w dwójce. Jednak ten w dwójce ma też te dobre cechy ponad kampanię jedynki.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gracze
« Odpowiedź #6 dnia: 19.09.2011, 14:39:27 »
Tak, klimat kampanii z jedynki był niepowtarzalny, całkiem inny od tego w dwójce. Jednak ten w dwójce ma też te dobre cechy ponad kampanię jedynki.

Oczywiście, nie mówię, że jest zła, ale wciąż jedynka wydawała mi się lepsza. Może to tylko nostalgia, ale takie były moje wrażenia.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem