Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Czyny Inwiziklosa  (Przeczytany 44770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #20 dnia: 11.07.2012, 20:44:06 »
Ja ciągle czekam na to aż w końcu sięgniesz do źródeł i w końcu zrobisz misję w pełni opartą na mitologii, a pewnie byłaby to jedna z lepszych, bo dużo z takich historii można wyciągnąć i nie trzeba się męczyć z wymyślaniem. ;)

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #21 dnia: 11.07.2012, 22:25:09 »
mogę Ci jakiś pomysł na fabułę wymyślić, ale jak skończę drugą część Srebrnego Miasta :P A będę miła podam tytuł: Jeden Cel. Wiem, dużo mówi;p Jutro pomyślę nad fabułą dla Ciebie. Historia będzie, czas na pewno kiedyś znajdziesz (za rok, może dwa schoda... - oby wcześniej) i tylko teraz chęci!

Przeszłam jeden epizod jak na razie. Nie pamiętam tej misji za dobrze, ale tej mapki się nie zapomina... znowu będę musiała się męczyć z miejscem :P
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #22 dnia: 12.07.2012, 00:36:01 »
Ale ja nie lubię cudzych pomysłów i żródeł :<

Czuje się jakbym był złodziejem i do tego pisarzem-beztalenciem, a to kompletnie odbiera mi ochotę do pracy :P

Na przykład, miałem zrobić misję gdzie aojd/filozof opowiada młodzieńcom historię jakiegoś 'dawnego króla w podróży', ale wątek podróżnika zabrała nuhdeen, to się muszę zabrać za co innego :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

nuhdeen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #23 dnia: 12.07.2012, 15:13:07 »
Ufff skończyłam! Misja trudna i baaaaardzo mało miejsca na rozbudowę. Kolonię wybrałam tą, gdzie trzeba było budowac świątynie, bo lubię budować:S  Ostatni epizod strasznie trudny, ale jakoś mi się udało zwyciężyć i nawet nie musiałam budować tier (były ale tylko na chwilę żeby Odyseusz nie gadał, że nie ma zadowolenia to na bezrobocie postawiłam, ale Atena czy Zeus rozwalili i już nie budowałam). Miasta podbiłam z o wiele mniejsza armią niż wymagana, a grałam na 3 stopniu trudności.

Wytęż mózgowinę to wymyślisz jakiś tekst, jeżeli o mnie chodzi może być o wędrowcu ;)

Hmmm.... grać w inne misje czy kończyć pisanie drugiej części Srebrnego Miasta?
Moje misje:
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

aniula19.12

  • Gość
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #24 dnia: 18.10.2013, 23:25:00 »
Bardzo fajna misja. Na poziomie "śmiertelnik" nie była zbyt trudna, oprócz ostatniego epizodu - to już lekki hardcore. Oprócz tego trochę nużące było czekanie na marmur, bo hurtownia dostarczała go bardzo mało i rzadko - w sumie przez to zawsze musiałam czekać zamiast szybko skończyć epizod.
Świetne i zabawne teksty, dosyć krótkie, więc aż chce się je przeczytać (a zwykle omijam, bo są nudne).
Ogólnie dobre wrażenie, gra idealna na piątkowy wieczór (jak u mnie).
P.S. wybrałam kolonię z produkcją wina i utrzymaniem 250 ludzi w pałacu, nazwy nie pamiętam ;p - wszystko działało

Pruskie_Dziecko

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #25 dnia: 06.11.2016, 19:34:49 »
Genialna kampania, jestem nią zauroczony!

Odpaliłem ją sobie standardowo na tytanie, jak na ten poziom trudności (gdzie w Kalidonie albo Kurorcie miałem spore problemy) to była wyjątkowo łatwa i nie musiałem ani razu wczytywać gry czy zaczynać od nowa. Mimo łatwości nie nudziłem się, bo kampania była niezwykle przemyślana i sprawiała radość z gry. Dosłownie drobne problemy pojawiły się w ostatnim epizodzie - chwilę po tym jak cieszyłem się, że oszukałem Haspena bardzo dobrze rozplanowaną budową miasta i trzęsienia ziemi nie wyrządziły mi praktycznie żadnych szkód (odpalając Twoje gry mam wrażenie, że właśnie gdzieś tam sobie siedzisz i zastanawiasz się: "Ciekawe czy Lawa/Trzęsienie/Powódź/Osuniecie zniszczy mu dzielnicę mieszkalną, świątynię czy dzielnicę przemysłową?")  to pojawił się Cyklop w centrum mojej dzielnicy mieszkalnej. Wszystkie warunki herosa miałem spełnione, więc potwór nie szalał zbyt długo. Poza tym niespecjalnie odczułem ataki bogów i epizod skończyłem po dostawieniu kilku domów elity. Rywale też nie sprawiali problemu, bo dużą armię zbudowałem już w poprzednich epizodach i szybko ich podbiłem.

Mam problem z oceną kampanii, ponieważ według mnie jest tysiąckroć lepsza od Kurortu (który również był bardzo dobry, ale Czyny są nieporównywalne), który dostał 9/10. Przy kurorcie to Czyny powinny dostać co najmniej 15/10. Duża część tej wysokiej oceny to ocena za pierwszy (budowa świątyni i możliwość sensownego rozwoju już od początku, jedynie brakowało mi możliwości budowania alejek) i ostatni epizod (zaskoczenie, zakończenie sielanki i podniesienie poziomu trudności gry).

Czyny Inwiziklosa, zaraz po Bizancjum, są według mnie twoją najlepszą kampanią.

EDIT: Nie miałem tego problemu co aniula19.12 - wybrałem na kolonię tę gdzie trzeba było zbudować 3 świątynie, a ta kolonia potem eksportuje wielkie ilości marmuru (łącznie importowałem 36 płyt rocznie). Do tego już z 60-70 płyt miałem zmagazynowanych z poprzednich epizodów (zapomniałem wyłączyć importu po przyzwaniu Tezeusza we wcześniejszej fazie gry) i budowa poszła bez problemu. :)

dikajos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #26 dnia: 11.03.2019, 20:03:13 »
Krótka i przyjemna rozgrywka. Czuję, że jestem spaczony mapami Haspena bo zawsze na początku rozglądam się i zastanawiam gdzie tutaj będzie monstrum a gdzie trzęsienie ziemi, a może powódź?
Ostatni etap śmieszny, z każdej strony coś się działo. Tutaj jeden bóg, tutaj Monstrum, tutaj trzęsienie ziemi. Fajna sprawa z tymi mniejszymi lecz częstszymi trzęsieniami.

Ktoś może polecić jakąś mapkę nie Haspena (aby trochę się odciągnąć od katastrof :>)?

Pozdrawiam !

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #27 dnia: 12.03.2019, 16:43:47 »
Ktoś może polecić jakąś mapkę nie Haspena (aby trochę się odciągnąć od katastrof :>)?
Mamy tu dość dużo misji. Wystarczy poszukać.

Lewy745

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #28 dnia: 31.12.2020, 13:38:49 »
Fajna kampania, fajna, taka nie za długa a na ostatek zaskakująca :D

Multikumulacja ataków mnie oszołomiła na chwile, nie wiedziałem co ratować w pierwszej kolejności.

Jedna z nielicznych map w których starczyło mi miejsca na wszystko co chciałem :)

czas na "Między Grekami" :D

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #29 dnia: 29.08.2021, 01:11:21 »
Misja ukończona. Rozgrywka bardzo mi się podobała. Historia, którą przedstawiłeś, odbiegała znacznie tematyką od pozostałych kampanii, ale czy była zła? Otóż nie. Czasami warto spróbować zrobić coś inaczej niż zwykle. W tym przypadku wyszło Ci to na dobre.
Aha, przeoczyłeś kilka błędów w tekście.  ;)
Fajna kampania, fajna, taka nie za długa a na ostatek zaskakująca :D

Multikumulacja ataków mnie oszołomiła na chwile, nie wiedziałem co ratować w pierwszej kolejności.
O tak, zgadzam się. Miałem tak samo. We wcześniejsze epizody grało się w miarę spokojnie, ale ten ostatni... To była niezła kumulacja. Atak trójki bogów, cyklopa i najazdy rywali. Wszystko na raz.  :o
Dałem sobie jednak radę z tymi przeciwnościami.

Podsumowując - daję mocne 8,5/10 za tę misję.

Dario123

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Czyny Inwiziklosa
« Odpowiedź #30 dnia: 21.09.2021, 20:23:08 »
Zaliczone na bogu. Ogólnie cała przygoda mi się podobała, aczkolwiek zmieniałbym trochę rozkład poziomu trudności. Misje banalne, a na koniec dość mocne uderzenie. Irytowała mnie Atena, która ciągle niszczyła mi stajnie, ale jak ukończyłem świątynie Posejdona to miałem z nią i przy okazji Herą spokój. 

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem