Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Filmy powiązane z bogami/tytanami ze starożytnej grecji  (Przeczytany 16533 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

XxSPIDxX

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zeus&Posejdon wymiata!
    • Zobacz profil
Postanowiłem założyć taki oto wątek. Wiele z Was tak jak ja lubi grę Zeus Pan Olimpu i Posejdon Bóg Atlantydy. Jest ona niepowtarzalna bo posiada bogów ze starożytnej Grecji. Warte są też obejrzenia filmy, które również są z bogami/tytanami zawartymi w tej grze.
Kilka z nich:

Starcie tytanów:
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/6522/starcie_tytanow_clash_of_the_titans_2010_.html

Odyseja:
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/8497/odyseja_odyssey_1997_.html

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna:
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/5626/percy_jackson_i_bogowie_olimpijscy_zlodziej_pioruna_percy_jackson_ amp_the_olympians_the_lightning_thief_2010_.html

Immortals. Bogowie i herosi 3D:
http://zalukaj.tv/zalukaj-film/12075/immortals_bogowie_i_herosi_3d_immortals_2011_.html

Filmy można obejrzeć na stronie zalukaj.tv (podałem linki). Wystarczy kliknąć "Oglądaj film online".
Wymieniłem te filmy, które znałem i które są warte uwagi. Są też starsze, lecz wiadomo stare i słabe.
Zeus&Posejdon wymiata!

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Filmy powiązane z bogami/tytanami ze starożytnej grecji.
« Odpowiedź #1 dnia: 07.01.2012, 21:28:02 »
Weź o Starciu Tytanów 2010 nawet mi nie wspominaj... Luźne potraktowanie materiału źródłowego to jedno, ale to co tam się działo... facepalm. Gorsze niż oryginał.

Percy Jackson czyli "Harry Potter, tyle że syn Posejdona"? Raczej mnie to nie interesuje, choć już jest mniejszym gwałtem na oryginalnych historiach.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Filmy powiązane z bogami/tytanami ze starożytnej grecji.
« Odpowiedź #2 dnia: 07.01.2012, 21:35:56 »
Starcie Tytanów i Immortals - żenada na żenadzie żenadą popędzana.
Percy Jackson i ... - ujdzie choć były 007 w roli Centaura...
Odyseja z '97 - nie oglądałem, nie oceniam.

Od siebie dodam Troję z 2004 (link) i zasugeruję dodanie w tytule tematu herosów.

Poza tym, dlaczego dałeś linki do pirackich wersji filmu, a nie do strony będącej bazą danych o filmach (filmweb, IMDB)?

kubuś

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Filmy powiązane z bogami/tytanami ze starożytnej grecji
« Odpowiedź #3 dnia: 18.07.2022, 22:56:00 »
Ale odkop ;D. Ktoś tu wogóle zagląda? :-\

"Jazon i argonauci" 1963r
"Zmierzch Tytanów" 1981r

Dwa stare filmy, które przyszły mi na myśl. Myśle że graficy "Zeusa" mocno inspirowali się tymi produkcjami. Widać to chociażby po podobieństwie potworów z gry do tych filmowych.

EDIT: film "Ulysses" z 1954 też można tu pociągnąć.
Czy ktoś widział moją włócznię!? Jak mogę być strażnikiem bez włóczni?

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem