Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Multiplayer save problem  (Przeczytany 5767 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KozikThene

  • Gość
Multiplayer save problem
« dnia: 07.04.2012, 19:33:44 »
Witam.

Mam mały problem i pytanko w związku z tym. Podczas gry w Cesarza na multi nie mogę zapisać gry. Za każdym razem wywala mi błąd zapisu. Ceszarz oryginalny z Xtra Klasyki z patchem 1.0.1.0 (jakoś tak chyba). Wie ktoś może o co chodzi i jak to rozwiązać?

Pozdrawiam

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Multiplayer save problem
« Odpowiedź #1 dnia: 07.04.2012, 19:52:50 »
Nie mam pewności jak to z Cesarzem jest (mało przegrałem w niego) ale z moich ogólnych doświadczeń wynika, że w sporej liczbie gier nie da się zapisać rozgrywki z mutli. Jednak nie wiem o czym mówię więc zostawiam pole wypowiedzi innym.

KozikTheOne

  • Gość
Multiplayer save problem
« Odpowiedź #2 dnia: 07.04.2012, 22:15:05 »
Opcja zapis jest. Sam auto zapis działa cały czas (co kilka min wyskakuje błąd zapisu). Po wejściu w PLIK po czym w GRACZE jest opcja ZAPISZ WSZYSTKO. I wtedy też jest błąd zapisu. Więc wnioskuję iż zapis powinien działać ale mi nie działa.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Multiplayer save problem
« Odpowiedź #3 dnia: 10.04.2012, 17:38:48 »
Zgaduję - może to kwestia systemu operacyjnego i ustawień praw zapisu do katalogu, w którym gra próbuje zapisać save.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem