Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Wojny Diadochów  (Przeczytany 30281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gucio84

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wojny Diadochów
« Odpowiedź #20 dnia: 03.12.2016, 15:15:09 »
Głupi ja xD
Gram w Zeusa więc jestem

Pruskie_Dziecko

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wojny Diadochów
« Odpowiedź #21 dnia: 04.12.2016, 01:50:30 »
Kampania jest wyjątkowo prosta, na Tytanie nie miałem z nią żadnych problemów. W związku z tym jest bardzo odprężająca i lekka, przyjemna odskocznia od wielu innych wymagających misji. Dzięki świątyniom, mapie i surowcom można zbudować naprawdę wielkie miasto.
Fabuła równie przyjemna, ogólnie całość jest porządnie wykonana i nie mam do czego się przyczepić. Oceniam na 9/10, bo do 10 brak jej tego "czegoś".
Polecam ją jako odskocznię od trudnych misji lub dla "powracających" do gry graczy.

zlomkomputerowy

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wojny Diadochów
« Odpowiedź #22 dnia: 21.07.2017, 20:26:10 »
Tylko tyle?

Czy może kampania taka średnia, że nie ma się do czego przyczepić, ale też nie ma czego wychwalać? :P

Nic dodać nic ująć. Za pierwszym razem trochę się rozpędziłem i w trzeciej misji byłem zapędzony w kozi róg ciągłych ataków, łupienia żeby wytrzymać, także zacząłem od nowa i po odrobinie główkowania w pierwszym epizodzie od drugiego miałem w zasadzie cały czas 100% prędkość i tylko odklikiwałem wiadomości czekając na osłabienie siły wojska miasta będącego celem epizodu. Także klik, klik, lekka i odprężająca misja. Jedyne co moim zdaniem jest słabe to zbyt duża ilość niezdobywalnych miast. Także od pewnego momentu jedyne czego gra od nas wymaga to wysyłania wojsk na misje łupieżcze i odhaczanie okupów. Natomiast na plus zasługuje jako-taki kontekst historyczny i przewijające się ważne nazwy i imiona.

Sam nie wiem co o tym sądzić. Z jednej strony fajnie, bo się zrelaksowałem i pobiłem rekord w ilości domów elity i przystani rybackich. Z drugiej strony czuję jakiś niedosyt, że "kurcze, przecież to Haspen a jakoś nie czuć tej satysfakcji po zakończeniu tej misji".

Także nie oceniam, bo brakuje mi obiektywizmu w tej kwestii.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem