Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Zasiedlić Kretę  (Przeczytany 7226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gabdzian

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Zasiedlić Kretę
« dnia: 03.05.2017, 19:52:11 »
Witam znów z nową misją! :)
Siedziałem już długo nad tą misją, wątek Knossos się powtarza. Jednak w całkiem odmiennym wydaniu :)
Poprowadź budowę miasta Knossos wraz z Minosem. Misja składa się z 8 Epizodów i jednego kolonialnego. Starałem się w miarę odzwierciedlić mity związane z Knossos :P Będzie trochę wojowania, ale dla lubiących budować też znalazły się epizody ;D
 
Mapa miasta Knossos - Zasiedlić KretęP.png
Mapa miasta Thera - Zasiedlić KretęC1.png

 Mam nadzieję, że kampania się wam spodoba i będzie miała mało błędów :D

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #1 dnia: 03.05.2017, 21:25:24 »
Mapy prezentują się całkiem fajnie. Zagram, ocenię i prześlę opinię. Akurat nie mam nic do roboty (po za własną misją i grą w Cities Skylines) więc mogę! ;)
EDIT: Wymiękam. Misja jest ZA TRUDNA. W porównaniu do ilości ludzi, których mamy osiedlić w mieście, a ilości dostępnych zakładów produkcyjnych jest za DUŻA. Na dokładkę nie można się fortyfikować przed atakami z Cypru. Osiągnięcie dochodu 1000 drachm jest prosta, ale naprawdę daj więcej możliwości produkcyjnych, choćby nawet MENNICE. Pierwszą misję przeszedłem cudem. Wita mnie taki tekst; Ale nie potrafili sprostać naszemu wojsku (czy coś takiego). No poszedłem i strzeliłem kopytami. Podbili mnie, a przed kolejnymi atakami broniłem się piniędzmi. Misja ma aż nazbyt wygórowany poziom trudności. Przechodziłem misję na Tytanie, więc nie wiem jak to się ma na niższych poziomach trudności. Drugi epizod i poniosłem porażkę. Strzeliłem kopytami, ale ochłonąłem i napisałem tą, bądź co bądź negatywną recenzję. Misja ma duży potencjał, ale, proszę Cię, popraw ją.
EDIT2: I ułatw!

Gabdzian

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #2 dnia: 03.05.2017, 23:02:44 »
Dziękuję za negatywną opinie :D Najlepsza motywacja na poprawy :D No tak, możliwości produkcyjne niestety takie zaniżone, ze względu na niski "level" rozwoju państwa Minojskiego (w końcu zaczęło się od rybaków) :D Ale to prawda mogłem przetestować na trudniejszych poziomach jeszcze :) Wniosę poprawki i jeszcze raz wrzucę :)

Gabdzian

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #3 dnia: 06.05.2017, 18:22:23 »
Już jest ! :D Poprawiłem już problemy mojej misji :) Przeszedłem ją na poziomie tytan, dzięki czemu jestem pewny, że można ją   przejść  ;D Co prawda na tytanie miałem parę podejść w części Thera, ale trzeba było trochę podumać  :D Mam nadzieję, że już nie będzie więcej problemów  ::)



Załącznik przeniesiony do pierwszego posta. - dop. ziemek8 2017-05-07 16:11

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #4 dnia: 06.05.2017, 19:31:42 »
W porównaniu do ilości ludzi, których mamy osiedlić w mieście, a ilości dostępnych zakładów produkcyjnych jest za DUŻA. Na dokładkę nie można się fortyfikować przed atakami z Cypru.

Proste rozwiązanie: trzymaj większość jako aktywne pospólstwo. I bezrobocia nie ma, i wojsko jest ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #5 dnia: 07.05.2017, 12:03:56 »
W porównaniu do ilości ludzi, których mamy osiedlić w mieście, a ilości dostępnych zakładów produkcyjnych jest za DUŻA. Na dokładkę nie można się fortyfikować przed atakami z Cypru.

Proste rozwiązanie: trzymaj większość jako aktywne pospólstwo. I bezrobocia nie ma, i wojsko jest ;)
A nie będzie za to niezadowolenia za zbyt długie trzymanie ich na straży??

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #6 dnia: 07.05.2017, 22:33:23 »
W takim wypadku zwalniamy do domu na kilka miesięcy :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Pruskie_Dziecko

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #7 dnia: 12.05.2017, 15:01:02 »
Na wysokich poziomach trudności nie sprawdzi się to - wojsko powołane to wzrost niezadowolenia; puszczenie ich do domu to kolejna fala niezadowolenia z powodu bezrobocia.

Ja radzę powołanie wojska w mniejszych ilościach, a jeśli masz dostępne pieniądze to budowę posterunków lub punktów naprawy.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Zasiedlić Kretę
« Odpowiedź #8 dnia: 12.05.2017, 18:40:29 »
Ewentualnie cech rzemieślników, 25 zatrudnionych a i przy monumentach pomogą ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem