Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Ankieta

Jakie gry chciałbyś dodać do vortalu?

Heroes of Might and Magic III
4 (33.3%)
Stronghold (Twierdza)
2 (16.7%)
Wormsy ;D
1 (8.3%)
Disciples II
3 (25%)
Inne
1 (8.3%)
Wystarczy tyle, co jest...
1 (8.3%)

Głosów w sumie: 5

Autor Wątek: Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?  (Przeczytany 9640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« dnia: 14.09.2011, 21:45:59 »
Jak wybierzesz opcje inne, to napisz, o jaką grę ci chodzi.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #1 dnia: 15.09.2011, 12:31:43 »
Jak już mówiłem osobiście Ziemkowi, przydałoby się skorzystać z popularności Minecrafta i ogłosić "casting" na prowadzącego sekcji tej gry. HoMM też by się przydał, z tego co słyszałem.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #2 dnia: 15.09.2011, 14:07:30 »
Można dodać wiele gier, ale lepiej zacząć od treści, jeżeli pojawi się ich choć trochę na temat jakiejś gry to zrobi się dla niej oficjalne miejsce w vortalu.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #3 dnia: 15.09.2011, 17:25:29 »
Można dodać wiele gier, ale lepiej zacząć od treści, jeżeli pojawi się ich choć trochę na temat jakiejś gry to zrobi się dla niej oficjalne miejsce w vortalu.

A nie lepiej będzie najpierw ogłosić nabór na chętnych do prowadzenia takich sekcji? Niektóre pozycje są naprawdę popularne i mogą ściągnąć paru ludzi. Po prostu, czekanie aż do nas przyjdzie ktoś kto się na tych grach zna nie brzmi mi najciekawiej.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #4 dnia: 15.09.2011, 19:38:10 »
ja osobiście mógłbym pomóc z heroesem , disciplesem i twierdzą, bo znam się co nieco na tych grach. Dlatego też umieściłem je w ankiecie :3

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #5 dnia: 16.09.2011, 12:45:41 »
Minecraft, Minecraft... Hm... Mógłbym się do tego zgłosić ale póki co jeszcze się zastanowię.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #6 dnia: 17.09.2011, 11:49:11 »
Pewnie, jeżeli chcecie to super. Choć z mojej strony - otwarcie nowej sekcji nastąpi pewnie dopiero jak będą pierwsze materiały.
Co do ogłaszania naboru - masz pomysły jak i gdzie to zrobić Kalontasie? Szczerze mówiąc - nie chcę robić niczego co kojarzy się z obowiązkami i dyscypliną. Sam wiem jak to jest, że przez jakiś czas gram w jakąś grę, przestaję, by po dłuższej przerwie znowu do niej wrócić. Bardzo dobry przykład - o co mi chodzi - Haspen, który przez jakiś czas robił misje do Zeusa Pana Olimpu - taka aktywność jest najprawdziwsza i najlepsza. :)

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #7 dnia: 17.09.2011, 12:03:39 »
I to jest Ziemek martwa pętla. Otwarcie sekcji nastąpi jak będą pierwsze materiały. A gdzie dodamy pierwsze materiały? Do sekcji ogólnej? A skąd potencjalni chętni będą wiedzieć, że jesteśmy zainteresowani tymi materiałami od nich? Trzeba wyjść im naprzeciw i dać im znać, że są nam potrzebni.

Na razie nawet news na portalu się przyda, by zainteresować kogoś, kto czasem zagląda na serwis, a wie więcej o jakiejś innej grze. Choćby link do tego (lub równorzędnego zredagowanego przez administrację) wątku, gdzie ktoś mógłby się podzielić swoimi chęćmi i predyspozycjami do kierowania sekcją jakichś gier.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #8 dnia: 17.09.2011, 16:39:24 »
Co myślisz o nowym ogłoszeniu? Informacja o nim wyświetlana jest na każdej podstronie vortalu na górze bocznego menu.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #9 dnia: 17.09.2011, 18:42:48 »
Jak to mówił messieur Jacqui - OKAY.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #10 dnia: 22.09.2011, 17:54:39 »
Sceptycznie podchodzę do nowych działów, a to z tego względu, że wszystkie zaproponowane gry mają już swoje strony internetowe i zdobyły popularność, więc ciężko będzie się przebić, a poza tym obecne zainteresowanie jest znikome.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #11 dnia: 22.09.2011, 20:40:15 »
Sceptycznie podchodzę do nowych działów, a to z tego względu, że wszystkie zaproponowane gry mają już swoje strony internetowe i zdobyły popularność, więc ciężko będzie się przebić, a poza tym obecne zainteresowanie jest znikome.

Więc lepiej robić działy o grach nieznanych?
Gry, które są wyróżnione sekcjami w tym serwisie to gry specjalnie, szczególne - mające dla nas specjalne znaczenie. Nikt tu się nie chce "wybijać" - chcemy pisać i rozmawiać o tym, co lubimy.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #12 dnia: 23.09.2011, 13:12:03 »
Oczywiście, że tak jest tylko, że samemu ze sobą ciężko dyskutować, choć oczywiście jest to możliwe ;).

Chodzi o to, żeby robić działy, które cieszyłyby się dużą popularnością wśród naszej społeczności, a świadczyć by mogły o tym tematy, które ciągle by się pojawiały na temat danej gry, a jeśli takich tematów brak to nie ma sensu robić czegoś na siłę.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #13 dnia: 23.09.2011, 19:10:21 »
Jak wcześniej rozmawiałem z Ziemkiem - nie ma co czekać, aż przyjdzie do nas ktoś, kto jest zainteresowany jakąś konkretną grą, bo będziemy czekać do świętego Nigdy. Wyszliśmy naprzeciw ludziom zainteresowanym znanymi i popularnymi "klasykami" i gdy się tu zjawią, będą wiedzieli, że są potrzebni.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #14 dnia: 23.09.2011, 21:50:18 »
Każdy powinien robić to co lubi, a nie dlatego, że jest potrzebny. Jakby co to będę mógł kiedyś napisać: "a nie pisałem?" ;).

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jakie gry pasowałoby dodać do vortalu?
« Odpowiedź #15 dnia: 23.09.2011, 23:17:05 »
Jeśli danej gry nie będzie lubiał, nie będzie się przecież zgłaszał. My mu tylko mówimy, że jego praca nie pójdzie na marne - i ma miejsce na pokazanie swoich talentów poza kanałem YT, który ogląda tylko jego młodszy brat.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem