Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: [Disciples II] Jaki jest według ciebie najlepszy typ dowódcy?  (Przeczytany 5951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
To jak już powróciłem w pewnym sensie na forum, napiszę jakiś nowy temat z serii 'dzielimy się swoimi spostrzeżeniami'.

Jak wszyscy wiemy w disciplesie mamy cztery (Złodzieja oczywiście nie liczymy, dodałem jednak jednostki typu Archanioł) główne 'profesje' dowódców. Są to:

- Wojownik
- Mag
- Strzelec (Zwiadowca)
- Jednostka rozstawiająca rózgi

Dowódcy z jakiej grupy są najczęściej twoimi głównymi dowódcami? Jaka profesja według ciebie jest najlepsza?

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Jaki jest według ciebie najlepszy typ dowódcy?
« Odpowiedź #1 dnia: 03.11.2012, 22:13:00 »
Jakoś sporego wpływu to dla mnie nie miało. Każdy dowódca zaczyna z inną umiejętnością, różnica głównie polega na składzie armii. Rózgacz z kolei był jak Yeti - każdy o nim słyszał, nikt nie widział. :D

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Jaki jest według ciebie najlepszy typ dowódcy?
« Odpowiedź #2 dnia: 03.11.2012, 22:25:38 »
Hej, Imperialny rózgacz (Anioł) z giermkiem w obstawie to sobie nawet radzi przeciwko mobom :P

Ja tam zawsze I<3Imperium. Wojownik + 2 giermków + kleryk + mag (tudzież 2x kleryk). I wszystko leciało. A jak jeszcze się wylevelowało grupę, to dopiero kosa była ;)

Jakoś mam słabość do głównych postaci Wojów. Reszta drużyny to obstawa i wsparcie ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Jaki jest według ciebie najlepszy typ dowódcy?
« Odpowiedź #3 dnia: 06.11.2012, 21:28:51 »
Cytuj
Hej, Imperialny rózgacz (Anioł) z giermkiem w obstawie to sobie nawet radzi przeciwko mobom :P

Tylko i wyłącznie przeciwko pojedynczemu silniejszemu/kilku słabszym mobom. W starciu z każdym dowódcą/większym zestawem mobów miał przewalone. :P Chyba, że odstąpiło mu się coś lepszego zamiast giermka. ;]

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem