Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Gdzie mogę kupić Cesarza?  (Przeczytany 16403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« dnia: 20.09.2011, 18:49:58 »
I Faraona oczywiście :D Słyszałem o jakiejś wyprzedaży w Empiku, czy to prawda?
Poza tym jak piszesz, że "Przez internet" to napisz, z jakiej strony. I czy to jest płatne.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #1 dnia: 20.09.2011, 18:53:43 »
Czy ten post został wyciąty z innego wątku? Mam takie wrażenie. ;)
Takie klasyki kupiłbym nawet drugi raz jakby zrobili jakąś reedycję. Więc jak ktoś ma jakieś info to niech pisze. ;)

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #2 dnia: 21.01.2012, 13:27:53 »
haha!
dziecko kupiło cesarza =w=
Było sobie w mieście i zauważyło na rargu jakiś kram z 'wymianą' 'używanymi' czy co grami. Kątem oka przyuważyło cesarza i kupiło za symboliczne 8 złotych! :>
Zapomniało jednak o faraona zapytać.. A Disciples II nie było.
Może następnym razem..

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #3 dnia: 21.01.2012, 15:45:47 »
Tam też mogą być piraty. ;p

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #4 dnia: 21.01.2012, 18:13:26 »
Ano. Kupowanie na targach to raczej ryzykowna zagrywka. Albo będzie podrapane, albo pirat - i rzadko normalne. A jak pirat, to już lepiej ściągać, bo przynajmniej za darmo.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #5 dnia: 21.01.2012, 20:14:56 »
Ano. Kupowanie na targach to raczej ryzykowna zagrywka. Albo będzie podrapane, albo pirat - i rzadko normalne. A jak pirat, to już lepiej ściągać, bo przynajmniej za darmo.

Jak przejdzie ta cała ACTA to ściąganie też odpadnie.

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #6 dnia: 21.01.2012, 20:23:41 »
A jak komuś się zepsuje/zgubi płyta, a teraz nie ma gry na kompie, i nie zrobił ten ktoś wcześniej backupu to będzie musiał kupować jeszcze raz.

(hm, czasami brakuje mi pojęć gramatycznych z innych języków. :O)

Albo pożyczyć od kumpla (to chyba jeszcze można?).

Edit: Tak gadam.

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #7 dnia: 21.01.2012, 21:47:21 »
Albo pożyczyć od kumpla (to chyba jeszcze można?).
Gorzej jak nikt nie ma ;)
Działa wszystko pięknie ładnie i nie wydaje mi się żeby to był pirat - w opakowaniu książeczka, płyta z nadruczkiem :>
Oczywiście opakowanie też 'oryginalne' sie wydaje.
Właśnie.. trzeba użyć daemona jak to z płytą chodzi żeby jej nie zarysować zbytnio.

bo jeszcze bez płyty nie uruchamiałem.
PS: Ciekawa ta koncepcja z feng shui. ale nie rozumiem jeszcze jak to sie dzieje że żywność raz jest 'normalna', raz 'apetyczna' a raz jszcze inna. Od czego to zależy?
Czy to ilość żywności produkowanej na rok, żywności w młynie, różnorodności czy czego innego jeszcze?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #8 dnia: 22.01.2012, 11:28:38 »
PS: Ciekawa ta koncepcja z feng shui. ale nie rozumiem jeszcze jak to sie dzieje że żywność raz jest 'normalna', raz 'apetyczna' a raz jszcze inna. Od czego to zależy?
Czy to ilość żywności produkowanej na rok, żywności w młynie, różnorodności czy czego innego jeszcze?
Polecam założenie nowego wątku. ;)

A jak komuś się zepsuje/zgubi płyta, a teraz nie ma gry na kompie, i nie zrobił ten ktoś wcześniej backupu to będzie musiał kupować jeszcze raz.
A nie jest tak, że gdy kupi się oryginał to ma się prawo do korzystania z oprogramowania nawet jeśli nośnik zostanie zniszczony? (kopiowanie na własny użytek, pobieranie z internetu) Gdzieś tak słyszałem.

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #9 dnia: 22.01.2012, 20:47:57 »
Też mi się zdaje, że tak jest, ale napisałam to w odpowiedzi na wizję przyszłości po wprowadzeniu ACTA. ;)

A co do apetyczności, to znalazłam tylko ten topic:

http://n-gry.pl/forum/index.php?topic=819.msg2562#msg2562

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #10 dnia: 16.02.2012, 14:59:34 »
Gram w demo (wiem, niedobra jestem), angielskie (nie umiem znaleźć spolszczenia, a poza tym może chociaż tak będzie to choć trochę pożyteczne :P) i dochodzę do wniosku, że apetyczność to po prostu liczba rodzajów żywności używanych jednocześnie. Zaglądając bowiem na targowisko (czy jak to tam się nazywa), mamy możliwość pobierania tylko jednego rodzaju, poszukiwania dwóch etc. Tylko nie wiem, o co chodzi z tym, że są aż dwie zakładki od tego. 

Ale chciałabym wrócić do tematu wątku. Dziś przejrzałam Empik i Saturna w pobliskiej galerii i chociaż było kilka gier, które mają zamiar się pojawić na naszym serwisie, gier Sierry nigdzie nie widać. Czy to tylko kwestia daty?

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #11 dnia: 16.02.2012, 18:04:06 »
Z tego co mi się zdaje to Sierra już od jakiegoś czasu nie istnieje i z tego powodu ich gry City Building ciężko dostać w wersji pudełkowej w supermarketach. Sugeruję przeszukanie Allegro i/lub stron dytrybujących gry cyfrowo, np. serwis Good Old Games. ;)

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #12 dnia: 16.02.2012, 18:38:59 »
Z tego co mi się zdaje to Sierra już od jakiegoś czasu nie istnieje i z tego powodu ich gry City Building ciężko dostać w wersji pudełkowej w supermarketach. Sugeruję przeszukanie Allegro i/lub stron dytrybujących gry cyfrowo, np. serwis Good Old Games. ;)

Czy CDProjekt/jakikolwiek inny polski dystrybutor wciąż nie ma praw do wydawania tych gier? Polscy dystrybutorzy miewają dziwne zwyczaje ponownego wydawania starych gier, o które nikt nie pytał i których nikt nie kupi.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #13 dnia: 16.02.2012, 20:24:11 »
GOG jest (są?) filią CDProjektu właśnie, ale tam nie ma Cesarza lub też nie umiem znaleźć (wpisywałam wyrazy w obydwu językach). Jest za to Caesar III.

W sumie jeśli mam szukać spolszczenia sama to może dam sobie spokój z tym...

Nie chcę kupować gry w sposób materialny. Wolę taką formę zakupu, której skutkiem jest po prostu pobranie pliku. Nawet mimo średnio szybkiego łącza. ;)




Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #14 dnia: 19.02.2012, 13:30:50 »
To znaczy inaczej – nie na aukcji po prostu.

I nic... nie mam pomysłów prócz uczenia się... hihi.

Ale przez to demo mam teraz smaka na dalszą grę :P

PannaPe

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • ...jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca..
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #15 dnia: 19.02.2012, 16:30:09 »
Mi udało się dostać Zeusa w makro za bezcenne 9,99 polskiego złotego. Miałam bodajże jakieś 15 lat, ale uwierzcie mi po meczeniu dema po kilkanaście razy, widząc pełną wersję w tej cenie czułam się jak w niebie;p. Aktualnie pudełko zostało, a płyta gdzieś się wala nie mogę znaleźć. Co do Cesarza pobrałam ze źródeł i nie działa mi skubaniec;/ smutłam strasznie, pomimo instalacji łatek i innych :(

PannaPe

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 14
  • Płeć: Kobieta
  • ...jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca..
    • Zobacz profil
Gdzie mogę kupić Cesarza?
« Odpowiedź #16 dnia: 26.02.2012, 19:13:36 »
A skąd warto ?:) jakie źródła polecasz?:)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem