Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Uruchomienie pod Vistą  (Przeczytany 7357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mgsgow

  • Gość
Uruchomienie pod Vistą
« dnia: 08.11.2009, 09:15:11 »
Witam!

Mam mały problem z uruchomieniem gry Cesarz: Narodziny Państwa Środka...
Otóż posiadam viste. Instaluję normalnie gre, wpisuję serial, wybieram lokalizacje, a Cesarz instaluje się na dysku. Patchuję go i gdy próbuje odpalić grę... nic się nie dzieje  :(  Zapala się dioda na kompie, że pliki wczytuję i nic... Próbowałem uruchomić gre jako Administrator albo uruchamiać w trybie zgodności i nic...
Czy któryś z użytkowników forum wie jak naprawić ten problem? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc...

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z uruchomieniem - vista
« Odpowiedź #1 dnia: 08.11.2009, 11:17:20 »
Ciężko mi coś poradzić, bo nie posiadam Visty...
Czy jest to pierwsza gra (i w ogóle program), która nie chce się uruchomić mimo prób ze zgodnością? Czy miałeś wcześniej taki problem z inną grą (programem)? Jaką?
Jeżeli Cesarz jest pierwszą taką grą to rzeczywiście ciężko będzie coś poradzić.

mgsgow

  • Gość
Odp: Problem z uruchomieniem - vista
« Odpowiedź #2 dnia: 08.11.2009, 11:35:33 »
raczej tak... inne działały przy fortelach które wcześniej opisałem, ew. przez dosboxa... a tutaj nic. Cdprojekt nie ma na stronie żadnej rady, w necie tez nic o tym nie piszą... reinstalacje robiłem i nic ciągle... Załamac się można :(

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z uruchomieniem - vista
« Odpowiedź #3 dnia: 08.11.2009, 12:12:34 »
Może napisz maila do Cdprojektu, albo na ich forum. Próbowałeś?

AnnaMaria

  • Gość
Odp: Uruchomienie pod Vistą
« Odpowiedź #4 dnia: 25.11.2009, 01:13:47 »
Wydaje mi się, że to nie jest wina Visty - u mnie zarówno Cesarz jak i Zeus chodzą pod Vistą bez naj, najmniejszych nawet problemów. Jak większość starych, porządnych gier.  ;)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem