Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zeus Pan Olimpu / Odp: Warto wracać do Zeusa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 3promile dnia 03.03.2024, 10:34:28 »
W Malei podobnie - fajna mapa, ale Zeus, Demeter i Atena - brrr...
2
Zeus Pan Olimpu / Odp: Warto wracać do Zeusa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez 3promile dnia 03.03.2024, 10:32:37 »
I z powrotem w Tebach. Fajna mapa, ale ta lawa - brrr...
3
Zeus Pan Olimpu / Odp: Nowe kampanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Haspen dnia 28.02.2024, 20:00:44 »
Dokładnie, gra ma prawie 24 lata :)
4
Zeus Pan Olimpu / Odp: Problem ze znalezieniem zwierząt lub złoży
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KrejzolHD dnia 22.02.2024, 15:50:20 »
Musiał byś podesłać jakieś screeny lepiej albo video. Sam się nie spotkałem z takim czymś
5
Zeus Pan Olimpu / Problem ze znalezieniem zwierząt lub złoży
« Ostatnia wiadomość wysłana przez aniasz_91 dnia 22.02.2024, 14:34:42 »
Zeus Pan Olimpu. Najpierw Piaskownica i tam niestety pomimo złoży srebra górnicy nie mogli go wydobyć (komunikat, ze albo nie ma srebra, albo nie mogą dotrzeć - dojście bezproblemowe). Teraz zaczęłam Ekonomiczna gra otwarta - zabawa i problem jest podobny, tylko że w innej kwestii. Mimo szopy postrzygaczy, mleczarni, kóz i owiec nie produkuje się nic (znowu informacja, że nie widzą owiec i kóz albo ich nie ma - a są). O co może chodzić?
6
Zeus Pan Olimpu / Odp: Nowe kampanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kubuś dnia 20.02.2024, 16:43:44 »
Tym, że mało kto gra jeszcze w Zeusa i rzadko kiedy ktoś tu jeszcze zagląda.
7
Zeus Pan Olimpu / Nowe kampanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KrejzolHD dnia 20.02.2024, 15:42:50 »
Witam wszystkich,
Po przerwie wracam do Zeusa. Chciałem ograć jakieś nowe kampanie z strony, jednak z tego co widzę ostatnia została wydana w 2021 roku. Co jest spowodowane tym iż nie powstają nowe kampanie na stronie? Z góry dzięki z odpowiedź
8
Zeus Pan Olimpu / Odp: Śmieszne rzeczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kubuś dnia 19.02.2024, 20:35:18 »
Poczyniłem badania z których wynika, że przestawianie chorągwi po zalanym terenie jest możliwe przez około miesiąc od powodzi, ale i tak nie za każdą próbą się to udaje, tzn. tylko jedna na kilka prób (nie wiem od czego to jest zależne - losowo?) przynosi skutek przeniesienia chorągwi na/we wspomnianym obszarze.

Kiedy uda nam się jednak postawić na wodzie sztandar stojący wcześniej na lądzie, żołnierze podejdą do brzegu - nie wejdą "do" morza.
Kiedy uda nam się jedynie przestawić stojący już wcześniej na wodzie sztandar, żołnierze swobodnie się przemieszczają po jej tafli.
9
Cesarz: Narodziny Państwa Środka / Odp: Model dzielnicy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ziemek8 dnia 18.02.2024, 19:12:17 »
Które zdjęcie forum masz na myśli?
Ta grafika na górze - to tylko połączenie kilku w jedno duże.
10
Zeus Pan Olimpu / Odp: Śmieszne rzeczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ziemek8 dnia 18.02.2024, 19:11:08 »
Ha! :D Działa to tylko na oddziały które były tam postawione przed powodzią czy inny oddział też możesz postawić i wejdą na wodę?
Strony: [1] 2 3 ... 10
Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem