Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Atlanci na Wschodzie (ATL)  (Przeczytany 45680 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

masterli

  • Gość
Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #20 dnia: 08.11.2011, 01:05:52 »
Witam, właśnie wszystko jest w porządku jeśli chodzi o ilość produkcji  z plantacji cebuli starcza pożywienia na 11 tys ludzi a w tej chwili mam zaledwie 4 tys ludzi, dziwne jest że bardzo szybko znika pożywienie ze spichlerzy ledwo zapełnie spichlerze a w kilkanaście sekund agory je opróżniają zanim nadejdzie kolejna partia pożywienia,  sporo ludzi opuszcza domostwa i wszytko się "wali" i tak w kółko, pierwszy raz mam coś takiego a gram w tą grę już wiele lat (z przerwami), nie wiem czy jakiś bug mi się nie wkradł w czasie jakiegoś save'a, ale chyba zacznę na próbę jeszcze raz całą misję bo jest bardzo fajna i co ważne dosyć długa.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #21 dnia: 08.11.2011, 15:58:08 »
Może powodem są farmy za daleko od spichlerzy?

Może nie masz zwierząt hodowlanych i świątynie zabierają jedzenie na ofiary? (zazwyczaj 8 porcji jedzenia na jeden wózek = jedna ofiara, a sam Zeus 'zjada' aż trzy całe wózki (licząc dalej = cały spichlerz!))

Może też gdzieś masz ucięty kawałek drogi przez co farmy nie mają jak zawieźć jedzenia?

Nic innego nie wymyślę na poczekaniu :(
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Gyal

  • Gość
Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #22 dnia: 07.04.2012, 13:49:37 »
Dziękuję bardzo za misję!
Moja ulubiona gra, ale wszystkie dłuższe misje z podstawy już dawno przeszłam, a tu taka niespodzianka. Nie wiedziałam, że istnieje taka stronka, skąd będę mogła ściągnąć nowe :)
Uwielbiam długie misje (dla mnie i tak za krótka, zawsze mam niedosyt jak się kończą :P)
Błędów żadnych nie znalazłam, choć miałam takie chwile, że obawiałam się, że się coś nie uda, ale wszystko OK :) Gratuluje dzieła. Trzeba było kombinować z miejscem na mapce.
Historia ciekawa, trzymająca się kupy, miałam chwile śmiechu przy czytaniu z powodu niektórych zwrotów z naszego potocznego języka.
Szkoda, że to już ostatnia Twoja misja.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #23 dnia: 07.04.2012, 16:31:02 »
To nie jest jego ostatnia misja.

Nom, jestem kłamliwym niegodziwcem i niegodziwym kłamcą ;)

Wszystkie moje misje można znaleźć za pomocą linką w mojej sygnaturce. Tak na przyszłość ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Coreishio

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #24 dnia: 10.11.2012, 22:17:22 »
 Szczerze ? Misja jest Boska ;] Nic dodać i nic ująć w tej misji. Misja jest długa i przyjemnie się gra. Przy pierwszym kontakcie z grą tj. przed ostatni epizod, całe miasto zmiotła mi fala i musiałem zagrać od nowa ;/ Jednakże dzisiaj zacząłem 2 raz i zbudowałem swoje miasto na dole mapy. Zmieściłem 2 ogromne osiedla z 5,5 tys mieszkańców ;] Mam małą uwagę co do tej misji otóż po ukończeniu przygody i kontynuuacją budowy w ukończonej już misji posejdon nas atakuje mimo iż jest to sprzeczne z fabułą i jeśli można to proszę o poprawienie tego ;p Misja jest super zasługuje na uznanie i oby tak dalej ;]

dikajos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #25 dnia: 10.03.2019, 13:38:31 »
WoW, w tej misji dałeś wolną rękę swoim katastrofą. Wielka fala naprawdę była wielka ale dzięki temu trzeba było szybko kombinować. Fajny pomysł ponieważ kampania pozwalała na uzyskanie ogromnych majątków więc trzeba było pokombinować, przenieść wszystko, potworzyć drogi, nowe osiedla, spichlerze i zakupić produkty (co dodatkowo utrudniał atak Posejdona i Krakena).

Bardzo fajna misja, jednakże poziom trudności niski, dzięki czemu MIODNOŚĆ kampani bardzo wysoka. Bardzo podobały mi się kolonie.

Miałem jednak jeden problem, na samym początku rozgrywki wpadłem na genialny pomysł zbudowania winiarni w górnym rogu mapy, przez co nie kolidowało mi to z niczym. Jednakże zbyt tego towaru znajdował się praktycznie na drugim końcu dostępnego terenu. Mimo, że miałem sporą produkcję to nie byłem w stanie wydoić z transportem.
Znacie może jakiś fajny sposób na takie długie transportowanie towarów? Wpadłem na kilka magazynów z opcją zdobądź, dzięki czemu 2 dodatkowe wózki zdobywalo wino. Jednakże to manualnie trzeba było przełączać ponieważ jak magazyn miał ustawione Zdobądź to nie  wydawał towaru Hurtownią. Proszę o porady.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #26 dnia: 10.03.2019, 17:24:05 »
Czemu hurtownie musiałeś zbudować na drugim końcu? Ja zawsze staram się handel danym towarem usytuować blisko produkcji. A "zdobądź" nie przeszkadza agorom pobierać towaru, więc to nie jest problem. :) Jak produkcja jest naprawdę daleko od agory - to tak jak napisałeś - przydaje się kilka magazynów ustawionych na "zdobądź" (z każdego wychodzą dwa wózki).

dikajos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #27 dnia: 10.03.2019, 17:28:30 »
Jeżeli chodzi o agorę to zgadza się, nie ma problemu. Tutaj chodzi o produkt Wino, oraz o jego sprzedaż poprzez Hurtownie a dokładnie porty. Z tego co zauważyłem, to porty/hurtownie nie zabierają towaru z Magazynów, które mają ustawione "Zdobądź" dla danego towaru.

Rzeka płynie po drugiej stronie mapy (oddalona od terenów na których można uprawiać winorośl).

Lewy745

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #28 dnia: 29.12.2020, 15:29:17 »
Łał!
Tyle w skrócie.

Fajna kampania. Zaskoczyła mnie kilkukrotnie. np. wielką falą w ostatniej misji gdzie zburzyła mi 3/4 produkcji i świątynie Atlasa :-O

Świetnie się bawiłem podczas tej kampanii :D

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Atlanci na Wschodzie (ATL)
« Odpowiedź #29 dnia: 29.12.2020, 20:04:27 »
Jeden z niewielu śmiałków którym powódź się podobała P:
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem