Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: Anno 2070 autopatcher problem  (Przeczytany 33639 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Pomige

  • Gość
Anno 2070 autopatcher problem
« dnia: 14.12.2014, 19:02:01 »
Witam, mam problem z autopatcherem gdy już pobiorę wszystkie aktualizacje do anno i chcę włączyć anno to wyskakuje to okienko z autopatcheremi sprawdza aktualizacje okno znika i pojawia się i tak w kółko, ma ktoś jakieś rozwiązanie na ten problem ?

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #1 dnia: 15.12.2014, 10:42:57 »
Gdy odpaliłem niedawno grę, aby coś sprawdzić, to też tak miałem - niekończący się ciąg.
Bodajże podczas tego ciągu kliknąłem w końcu ręcznie na uruchomienie gry i ciąg się zakończył, a gra ruszyła.

Sprawdź ten sposób. Jak nie pójdzie to coś innego wymyślimy.

Edit: Wczoraj jak sprawdzałem to wkładałem płytę od dodatku do Anno. Teraz jak próbuję wejść na płycie od głównej gry, rzeczywiście coś się knoci...
Sprawdzę jeszcze na dodatku.
Na dodatku dzieje się to samo.
Po kliknięciu ponowny ma możliwość gry pojawia się jedynie błąd, a na pasku niby widać, że użytkownik gra w grę od jakiegoś tam czasu, ale do gry wejść nie może przez ten ciąg...

Chyba trzeba będzie się zwrócić z problemem do Ubi.com. Może coś powiedzą...
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Pomige

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #2 dnia: 15.12.2014, 15:24:01 »
A powiedz mi jak uruchomiłeś grę ręcznie ?

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #3 dnia: 15.12.2014, 17:53:27 »
No kliknąłem w ikonkę Gra (lub tam podobnie), i mi wtedy odpaliło normalnie pomimo tego ciągu... Ale to było jak się okazało ze screena tydzień temu... (choć wydaje mi się, że ten mógł być krótszy - najwyraźniej tak czas leci, że sam się już gubię...)
Mniejsza z tym.
To coś ten autopatcher od Uplaya musiał się skopać, skoro cały czas tak się ładuje. Bo nie zauważyłem, aby jakieś aktualizacje były wprowadzane.
Za często nie grywam w Anno, ale jak się da to próbuję.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

luckymike

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #4 dnia: 16.12.2014, 15:06:50 »
Hej Panowie też mam ten problem :( Dajcie znać jak dojdziecie co się dzieje.

Pomige

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #5 dnia: 16.12.2014, 16:29:24 »
Ja przeinstalowałem grę i problem nadal jest, ale klikam cały czas "play" w oknie uplay i w końcu gra załącza ;d

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #6 dnia: 16.12.2014, 17:55:25 »
Ja przeinstalowałem grę i problem nadal jest, ale klikam cały czas "play" w oknie uplay i w końcu gra załącza ;d

Tia... Ale denerwujący jest fakt, iż pokazuje na boku okienka, że użytkownik jest w grze, a prawda jest zupełnie inna.
To pewno trzeba będzie wyczuć w końcu ten odpowiedni moment za n-tym razem.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Shadow EX

  • AnnoManiak
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • "przeszłość - Teraźniejszość - PRZYSZŁOŚĆ" - WWE !
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #7 dnia: 22.12.2014, 01:00:42 »
Hej.
I jak wygląda sprawa z tym auto-patcherem?
Dalej się dzieje ten ciąg?

Ostatnio nie miałem czasu, aby wejść zobaczyć dlatego wstrzykuję pytanie.
Jak mi się uda to sprawdzę jeszcze przed końcem roku ;p. Ale tak to czekam na opinię.
NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Vip66

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #8 dnia: 24.04.2016, 18:32:52 »
Wyświetla mi się komunikat:
Dodatek aktywowany.
Udało Ci się aktywować dodatek. Zanim będzie można skorzystać z funkcji dostępnych w dodatku, system musi pobrać niezbędną aktualizację. Aby tego dokonać gra zakończy się w tej chwili i zostanie uruchomiony system aktualizowania aplikacji. Upewnij się, że system ma dostęp do internetu.
I tak w kółko. Wie ktoś co poradzić.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #9 dnia: 24.04.2016, 19:59:25 »
Na pewno masz dostęp do internetu i pobrałeś aktualizację? Jaką masz wersję gry?

Vip66

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #10 dnia: 25.04.2016, 07:32:00 »
Tak, mam dostęp do neta, a grę kupiłem na Uplay.
Wszystko pięknie się zainstalowało i jak daje Graj, to wyświetla się ten komunikat.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #11 dnia: 25.04.2016, 20:05:47 »
Jaką masz wersję gry?
Może spróbuj poprać tego patcha i zainstalować lokalnie zanim połączysz się z uPlay.
http://static2.cdn.ubi.com/patches/anno2070/Anno2070_Offlinepatcher_2_00.zip

Dokładne instrukcje:
1. Wejdź do folderu gdzie zainstalowałeś Anno 2070 (np. C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\ANNO 2070)
2. Znajdź plik "AutoPatcher.exe" (lub "AutoPatcher").
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "Zmień nazwę".
4. Zmień nazwę pliku na coś innego, np. "AutoPatcherBackup.exe"
5. Wklej pobrane 2.0. AutoPatcher i zmień jego nazwę na "AutoPatcher.exe", potem kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz "uruchom jako administrator" (tutaj może pojawić się wiadomość o błędzie)
5. Otwórz ponownie klienta UPlay PC i uruchom ponownie Anno 2070. (tutaj może będziesz musiał podać ponownie klucz licencyjny (cd-key))
6. Kiedy Anno 2070 się uruchomi możesz znowu zobaczyć wiadomość: "Udało Ci się aktywować dodatek. Zanim będzie można skorzystać z funkcji dostępnych w dodatku, system musi pobrać niezbędną aktualizację. Aby tego dokonać gra zakończy się w tej chwili i zostanie uruchomiony system aktualizowania aplikacji. Upewnij się, że system ma dostęp do internetu." Postępuj tak jak podaje instrukcja i wybierz Uruchomienie ponowne.
7. Anno 2070 uruchomi się ponownie i update powinien być poprawnie zainstalowany.
8. Uruchom Anno 2070 ponownie - powinieneś móc grać normalnie.

źródło

Daj znać czy to pomogło?
A może już tego próbowałeś?

Vip66

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #12 dnia: 26.04.2016, 19:09:38 »
Niestety nic nie pomogło.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #13 dnia: 26.04.2016, 19:59:27 »
Udało się wykonać wszystkie kroki instrukcji, ale ciągle nie da się grać (na kroku 8 ciągle wyskakuje wiadomość, że trzeba pobrać aktualizacje)?

IonicLiquid

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #14 dnia: 15.05.2016, 22:13:57 »
Witam,

mam ten sam problem. Dostałem klucz do dodatku DLC. Cały czas po włączeniu gry chce abym ponownie uruchomił w celu instalacji dodatku. Robiłem jak wyżej i nic to nie dało. O co w ogóle chodzi ?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil

Myrddin86

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #16 dnia: 15.06.2016, 15:19:21 »
Próbowaliście zmienić nazwę AutoPatcher.exe w głównym katalogu gry (np. AutoPatcher_OLD.exe) i uruchomić grę ponownie (bez pobierania innego autopatchera)?
Czy to coś zmienia w zachowaniu gry?

Po zrobieniu wszystkiego do punktu "5" trzeba uruchomić nowy autopatcher (u mnie 2xlpm, nie jako administrator) i w wysypaniu się "błędu" w postaci pustej, szarej ramki wybrać spośród 2 przycisków ten po lewej. Czyli ok. Później gra zaczyna zachowywać się tak jak to ziemek8 opisał. Aktualizuje się, prosi o klucz - od podstawki. Po włączeniu znów komunikat o potrzebie restartu, ale tym razem dodatek się aktualizuje również. Ponowne włączenie gry i można grać. Pozdrawiam.
P.S. Przepraszam za powtórkę, jako gość, nie mogę edytować ;)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #17 dnia: 15.06.2016, 20:56:13 »
Nie ma problemu. Poprawione. :)

No to fajnie, że jednak się da to jakoś zrobić. :)

Zelota

  • Gość
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #18 dnia: 18.06.2016, 18:13:37 »
Zrobiłem to co wyżej pisaliście i dalej nie pomogło :/

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Anno 2070 autopatcher problem
« Odpowiedź #19 dnia: 19.06.2016, 18:53:40 »
Jaką masz wersję systemu i Anno 2070?

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem