Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Problem z dystrybucją jedzenia  (Przeczytany 7249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mosakovsky

  • Gość
Problem z dystrybucją jedzenia
« dnia: 02.03.2018, 00:31:37 »
Cześć. Mam problem. Mianowicie, handlarze żywności nie chcą współpracować. Mam żarcia na 3 lata, 4 gatunki (proso, ryż, mięso, pszenica), a i tak co chwila stragany robią się puste i domki zmniejszają jakość. O co chodzi? Zbudowałem dwa targi, dwa sklepy, magazyn tuż pod nosem. Nic. Pomocy ;p

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Problem z dystrybucją jedzenia
« Odpowiedź #1 dnia: 03.03.2018, 10:31:12 »
Dziwnie to wygląda, skoro żywność jest a targi zaraz przy domkach.

Jakie są ustawienia żywności na targach? Być może masz ustawione minimum jako 'Smaczna', przez co handlarze idą po żywność do młyna tylko i wyłącznie gdy są tam wszystkie 4 rodzaje.

Spróbuj przestawić na 'Apetyczna', bo taki poziom wystarcza dla domków zwykłych.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem