Nieśmiertelne Gry Szukaj
Cesarz: Narodziny Państwa Środka

Autor Wątek: Gra otwarta nie działa  (Przeczytany 7537 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gosc

  • Gość
Gra otwarta nie działa
« dnia: 29.06.2016, 20:59:47 »
witam.
Próbuje zagrać w grę otwartą. Gry wybiorę już wszystko i klikam ,,do miasta'' nic się nie dzieje. W sensie wraca mi do poprzedniego okna z możliwością wyboru kampanii historycznej itp.
jakieś porady? 

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: gra otwarta nie działa
« Odpowiedź #1 dnia: 29.06.2016, 22:30:55 »
Jaka wersja gry? W podstawowej (1.0.0.0) gry otwarte często są zbugowane, szczególnie jeśli chce się budować monumenty.

Sprawdź w okienku 'o grze' podczas jakiejś misji, albo w menu, któryś dolny róg, jaki numer wersji się pokazuje.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Gość

  • Gość
Odp: gra otwarta nie działa
« Odpowiedź #2 dnia: 29.06.2016, 22:46:30 »
wersja gry 1.0.1 :)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem