Nieśmiertelne Gry Szukaj
Anno 1602

Autor Wątek: [Anno 2070] Punktacja za misje  (Przeczytany 5391 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Optimus

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Anno 2070] Punktacja za misje
« dnia: 02.01.2014, 16:29:20 »
Witam, zastanawia mnie jedna rzecz a nie mogę znależć na jej temat nigdzie informacji.
Mianowicie:
1. Jaka jest maksymalna ilość punktów za misje?

2. Co przedstawia ogólny ranking jaki widać przed rozpoczęciem niektórych misji? Obrazek poniżej pokazuje o który ranking mnie chodzi.

Czy jest to zarys pokazujący ile otrzymam punktów max jeśli ukończę grę w konkretnym czasie gry czy tak jak nazwa ranking statystyczny wszystkich graczy pokazujący ile graczy w jakim czasie gry kończą tą konkretną misję?

3. jakie warunki muszę spełnić aby za misję zdobyć złoty medal? Bo na chwilę obecną dostaje tylko brązy :(

Jak na razie to koniec mojej garści nurtujących mnie pytań na temat tej gry
Pozdrawiam

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Punktacja za misje
« Odpowiedź #1 dnia: 03.01.2014, 19:09:11 »
Witaj.
Niestety nie jestem na bieżąco, więc nie pomogę Ci za bardzo.
Ad 1. Nie mam pojęcia. Chodzi Ci o misje pojedyncze? (te widoczne na obrazku w załączniku) Gdzie wyświetlana jest ilośc punktów?
Ad 2. Zdecydowanie myślę, że chodzi o czas gry innych graczy - niektórzy kończyli po kilku minutach - zapewne poddając się - inni grali ponad 8 godzin.
Ad 3. Chodzi Ci o ten znaczek (u mnie na załączniku widać w 3 i 5 misji)?

Optimus

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Punktacja za misje
« Odpowiedź #2 dnia: 04.01.2014, 09:09:44 »
Ad. 1. mam na myśli każdą misje nie tylko te pojedyncze ale też scenariuszowe itp. Po prostu chce wiedzieć ile można za misje wyciągnąć max punktów by ewentualnie wiedzieć czy warto przechodzić je jeszcze raz jeśli z jakiegoś powodu dostane mniej ;)

Ad. 2. No właśnie też tak coś podejrzewałem, ale nie byłem pewien.

Ad. 3. Tak dokładnie o ten znaczek mi chodzi. Co on w ogóle przedstawia?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Punktacja za misje
« Odpowiedź #3 dnia: 04.01.2014, 11:43:07 »
1 - gdzie wyświetlana jest ilość punktów (tylko na ekranie końcowym misji? nie mogę znaleźć nigdzie tej informacji)
3 - ja myślałem, że jest to odznaka ukończenia misji - nie myślałem nawet, że są różne jej rodzaje

Optimus

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Punktacja za misje
« Odpowiedź #4 dnia: 05.01.2014, 10:17:32 »
1 - Tak na końcu misji jak ją przejdziemy to pokazuje się ile punktów kariery otrzymaliśmy za tą misje.

3 - No właśnie może to i tylko odznaka ale przyznam że ma zbyt "brązowy" odcień nijako sugerujący że można jeszcze lepiej przejść misje łapiąc złoty medal/odznakę

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Punktacja za misje
« Odpowiedź #5 dnia: 05.01.2014, 11:30:40 »
1 - więc wracając do oryginalnego pytania - ile można maksymalnie uzyskać punktów - niestety nie wiem

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem