Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Słownictwo na forum  (Przeczytany 6689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Słownictwo na forum
« dnia: 15.06.2010, 22:42:54 »
Wycięte z innego wątku.

Ktoś powinien zrobić tu porządek. Takie posty chyba nadają się tylko do usuwania.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Słownictwo
« Odpowiedź #1 dnia: 15.06.2010, 23:50:31 »
Elokwentnie się może nie wyraził, ale merytorycznie do zarzucenia nic mieć nie można, pokazał, pochwalił się, że misję - jakby nie było niezbyt prostą (a przynamniej niektórzy tak sądzą) - przeszedł. ;)

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Słownictwo
« Odpowiedź #2 dnia: 16.06.2010, 18:31:10 »
Tu już nawet nie chodzi o to, że krótko. Przecież mógł użyć bardziej eleganckiej formy, czyli właśnie "przeszedłem", "ukończyłem". Sugerujesz, że można używać takiego słownictwa na forum? ??? :-X

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Słownictwo
« Odpowiedź #3 dnia: 17.06.2010, 00:06:08 »
Szczerze - nie znam się na tym za bardzo - jest to wulgaryzm?

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Słownictwo
« Odpowiedź #4 dnia: 17.06.2010, 13:34:47 »
Ale czasy nadeszły, ludzie nawet nie wiedzą co jest wulgaryzmem, a co nie ;). Może to ze mną jest problem? Wg mnie publicznie nie powinno się używać takich słów i raczej się nie używa.

bazylozaur

  • twórca misji
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Słownictwo
« Odpowiedź #5 dnia: 18.06.2010, 10:29:04 »
Według słownika to jest wulgaryzm, no ale... czy ja wiem, akurat ten aż tak mocno chyba nie przeszkadza. Pewnie był on wynikiem ukończenia misji (wreszcie) i kolega chciał w ten sposób podkreślić swoją radość z tego powodu. Może wyszło trochę za bardzo emocjonalnie, ale co tam.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem