Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Duże miasto w misji Zeus i Europa  (Przeczytany 9647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Duże miasto w misji Zeus i Europa
« dnia: 02.01.2019, 21:31:41 »
Już przed świętami zacząłem, a dzisiaj skończyłem to co sobie postanowiłem - jak największe miasto w misji Zeus i Europa. Największe - nie tylko pod względem liczby ludności, ale także wszystkich innych wspaniałości! Niezbyt nowatorski to cel, ale lepszy jakiś cel niż żaden. ;)

Save do pobrania: tutaj







EDIT 04.01.2019 22:42

Zwykle grając misję Zeus i Europa nie rozwijałem miasta - kolonii. Wytwarzałem potrzebne towary (kloce drewna i amfory wina) i jak najszybciej wracałem do miasta macierzystego. Tym razem jednak spróbowałem najpierw pokonać Talosa! Nawet Zeus zaatakował miasto po tym jak Talos został pokonany.

Save kolonii do pobrania: tutaj





Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Duże miasto w misji Zeus i Europa
« Odpowiedź #1 dnia: 02.01.2019, 21:35:56 »
25199 mieszkańców!? O:

Tyle to ja w Cesarzu nie miałem, a tam silnik gry lepiej znosi wielkie liczby niż w Zeusie. Brawo!
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Duże miasto w misji Zeus i Europa
« Odpowiedź #2 dnia: 02.01.2019, 21:41:45 »
Ale szybki komentarz! :D
Dzięki. Prawie wyrównałem swój rekord z "Gry Otwartej: Zabawa", pamiętam, że tam miałem około 27 tysięcy.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Duże miasto w misji Zeus i Europa
« Odpowiedź #3 dnia: 02.01.2019, 22:31:53 »
Ale szybki komentarz! :D

Może i nie tworzę już misji, ale i tak zaglądam na forum codziennie, więc i jest okazja by napisać :)

Jak bezrobocie i płace w tym mieście? Poziom trudności podejrzewam też wysoki, by zmniejszyć % zatrudnionych mieszkańców, tak?
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Duże miasto w misji Zeus i Europa
« Odpowiedź #4 dnia: 03.01.2019, 06:40:54 »
Bezrobocie 8%. Płace normalne - tak samo jak podatki. Grałem na poziomie trudności Heros.
Aby zapewnić pracę kilku tysiącom ludzi postawiłem całkiem sporo obsadzonych wież obronnych, 6 aktywnych trier, sporo magazynów i spichlerzy. Zostawiłem także trochę placówek rzemieślników cechu, mimo, że wszystkie 4 świątyni dawno są pobudowane. ;)

No tak, zrobiłeś już swoje - tyle misji co Ty stworzyłeś - nie stworzył chyba nikt na świecie!
Jednak ostatnio trochę komentarzy się pojawia pod Twoimi misjami - może to Cię zachęci do stworzenia kolejnej? ;)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Duże miasto w misji Zeus i Europa
« Odpowiedź #5 dnia: 03.01.2019, 16:34:24 »
Zostawiłem także trochę placówek rzemieślników cechu, mimo, że wszystkie 4 świątyni dawno są pobudowane. ;)

25 zatrudnionych piechotą nie chodzi, fakt ;)

No tak, zrobiłeś już swoje - tyle misji co Ty stworzyłeś - nie stworzył chyba nikt na świecie!
Jednak ostatnio trochę komentarzy się pojawia pod Twoimi misjami - może to Cię zachęci do stworzenia kolejnej? ;)

Co do ilości (pod względem jakości) to chyba jedynie Nightwolf z ZeusHeaven (ponoć 50-60 misji). Chęci są, pomysły nawet i kilka, niestety stała i czasowo wymagająca praca nie pozwala tworzyć w ciągu tygodnia, a w weekendy to się odpoczywa :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Duże miasto w misji Zeus i Europa
« Odpowiedź #6 dnia: 03.01.2019, 21:47:20 »
Tak myślałem, że ktoś na ZeusHeaven może mieć sporo.
Nightwolf mówisz, że ma koło 50 - zrób jeszcze 7 i będziesz pierwszy na świecie! ;) ... ale rozumiem, praca, życie, czasem ciężko jest znaleźć czas (czy też energię) na różne rzeczy.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem