Nieśmiertelne Gry Szukaj
Re-Volt

Autor Wątek: Mobilne wersje Re-Volt  (Przeczytany 15468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mobilne wersje Re-Volt
« Odpowiedź #1 dnia: 01.09.2015, 21:49:03 »
Znalazłem taki opis Re-Volt 2:
Zaznaczam, że został on napisany 9 listopada 2013 i od tego czasu sporo mogło się zmienić.
http://revoltfrontend.wordpress.com/2013/11/09/re-volt-2-has-been-released/

Sam nie grałem w żadną mobilną wersję Re-Volta, wiec nie mogę się wypowiedzieć, ale wydaje mi się, że autor tekstu ma sporo racji. Autorem jest osoba ze społeczności, która zajmuje się tworzeniem modyfikacji do Re-Volta, a także modyfikowaniem samej gry! (więcej o tym tutaj: http://revolt.wikia.com/wiki/Re-Volt_1.2 )

Przetłumaczone kawałki tekstu z powyższego linka:
Cytat: Yethiel
"RE-VOLT 2" WYDANY. PODPOWIEDŹ: NIE JEST TO SPADKOBIERCA ORYGINALNEJ GRY

Ostrzeżenie: Nie kupujcie tej gry (ani żadnej rzeczy w samej grze)! Ta gra chce tylko twoich pieniędzy i jest naprawdę słabej jakości.
(...)
Widzę, że w jest tam to coś z doładowywaniem. Będziesz musiał płacić by grać dalej kiedy twój licznik czasu sięgnie zera. (...)
Ha, koło fortuny! To jest to czego zawsze brakowało w grach wyścigowych!
(...)
Naprawdę nie można nazywać swojej gry "the best 3D ultra mega RC super game", po prostu tak się nie robi.
[Aktualna nazwa gry to "RE-VOLT 2 : Best RC 3D Racing". - dop. ziemek8]
(...)
Gra jest oparta o monety. Za te monety (Czy może diamenty? Nie ma znaczenia, to przelicza się na prawdziwe pieniądze.) możesz kupić wiele różnego gó*$a - jak power-upy, więcej czasu do grania, ... Te wszystkie rzeczy są ZASADNICZĄ CZĘŚCIĄ GRY I NIE POWINNY BYĆ PŁATNE.

Dwa grosze ode mnie - niestety większość gier na platformy mobilne (jak Android czy iOS) są oparte o podobny model biznesowy, więc wiele z tych zarzutów można by kierować w stronę bardzo wielu (także tych popularnych) gier z GooglePlay czy iTunes.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem