Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Wezwanie Perseusza  (Przeczytany 8351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hypersmoki

  • Gość
Wezwanie Perseusza
« dnia: 03.02.2010, 22:01:44 »
Witam. Mam problem z jedną misją a chodzi o miltarną grę otwartą dwa.Atakuje mnie Meduza i musze stawić przybytek Perseusza by ją zabić.Persusz potrzebuje dwie świątynie ku czi zeus i nie zalicza mi drugie go punktu. Czy ktoś mógł by rozwiązać ten problem?

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wezwanie Perseusza
« Odpowiedź #1 dnia: 04.02.2010, 10:29:40 »
Po to te załączniki i co to za ankieta była?

Może modyfikowałeś tą grę w edytorze?

Hypersmoki

  • Gość
Odp: Wezwanie Perseusza
« Odpowiedź #2 dnia: 04.02.2010, 15:05:12 »
Próbowałem modyfikować ,ale nie wiem jak zapisać.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wezwanie Perseusza
« Odpowiedź #3 dnia: 05.02.2010, 17:51:44 »
Może przypadkiem zapisałeś.
Zainstaluj jeszcze raz Zeusa, powinno to podmienić na oryginalne pliki, a te których nie podmieni powinno zostawić tak jak są (wszystkie save i inne misje).

Owocowa

  • Gość
Odp: Wezwanie Perseusza
« Odpowiedź #4 dnia: 05.04.2018, 00:38:22 »
Mam taki sam problem. To nie wina przypadkowej edycji, ponieważ nic nie ruszałam. Być może błąd twórców, ale uniemożliwia mi dalszą grę w tej misji przez tą nieszczęsną podwójną świątynię Zeusa.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Wezwanie Perseusza
« Odpowiedź #5 dnia: 05.04.2018, 13:54:13 »
Każdego potwora można zabić zwykłym wojskiem. Zajmuje to jednak bardzo wiele czasu (i cierpliwości). To tak gwoli 'obejścia' tego problemu.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem