Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Brak misji "Odyseja"  (Przeczytany 2732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stachu

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Brak misji "Odyseja"
« dnia: 23.12.2018, 13:02:45 »
Mam Zeusa z Posejdonem i w spisie misji do wyboru nie ma Odysei. Patrzałem na "Misje" i "Własne misje" Zeusa i Posejdona. Czy mam na nowo zainstalować rozszerzenie 1.1? Da się na nowszą wersję?

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Brak misji "Odyseja"
« Odpowiedź #1 dnia: 23.12.2018, 20:09:48 »
Dziwne, powinno być w misjach własnych podstawki (tj. Zeusa).

Oprócz Odyseji powinny tam być też trzy gry otwarte (militarna/ekonomiczna/piaskownica 2). Ich też brakuje?
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Stachu

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Brak misji "Odyseja"
« Odpowiedź #2 dnia: 23.12.2018, 20:53:55 »
Te dodatkowe gry otwarte są, tylko brakuje Odysei...

kubuś

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Brak misji "Odyseja"
« Odpowiedź #3 dnia: 29.12.2018, 10:18:17 »
Ja kiedyś przez zabawę z edytorem usunąłem niechcący wszystkie teksty z "Narodzin Troi". Może Tobie też się coś "ulotniło".  Sprawdź, czy masz "Odyseję" z folderze Adventures w plikach Zeusa, bo jeśli nie  to będziesz musiał ją doinstalować, czyli pobrać i wkleić do owego folderu. Może jest gdzieś w zasobach portalu choć sobie tego nie przypominam. Jeśli nie to ktoś będzie musiał Ci ją wysłać w załączniku  ;).
Czy ktoś widział moją włócznię!? Jak mogę być strażnikiem bez włóczni?

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre cztery):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem