Nieśmiertelne Gry Szukaj
Gorky 17

Autor Wątek: O grze Gorky 17  (Przeczytany 18220 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
O grze Gorky 17
« dnia: 30.08.2015, 15:11:47 »
Gorky 17 to gra przygodowa / strategia turowa z elementami RPG z 1999 roku.

Pokieruj Sullivan'em, Owiczem, Trantigne'm i odkryj sekret Gorky 17!


Killer86

  • Gość
Odp: O grze Gorky 17
« Odpowiedź #1 dnia: 02.04.2016, 00:20:01 »
Rewelacyjna fabuła, bardzo wkręcająca gra, dość przystępny interfejs a przede wszystkim wymaga taktycznego myślenia ! jak dla mnie , jedna z ulubionych gier młodości.....

Rybku

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 35
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: O grze Gorky 17
« Odpowiedź #2 dnia: 11.09.2017, 23:37:42 »
Jej jak tu pusto...

Pamiętam że miałem mniej więcej 10 lat, kiedy widziałem jak starszy kuzyn zabija mutanty. Gra wyglądała zachęcająco, więc także miałem ochotę poprowadzić żołnierzy przez port, muzeum itd...
Grę kupiłem w czasopiśmie "Gry", wydawanym przez "Komputer Świat". I tak to się zaczęło :)
Gorky ukończyłem kilkanaście razy i prawdopodobnie nie raz do niej wrócę. Jest klimat, ciekawa oprawa graficzna, bardzo dobre, polskie dialogi i to nad czym spędzimy większość czasu, czyli turowe potyczki.
Minusem jest mizerna długość gry, brak poziomów trudności i liniowość.
Mimo wszystko, gra jest naprawdę świetna :)

Mamga

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: O grze Gorky 17
« Odpowiedź #3 dnia: 14.06.2018, 12:41:35 »
Mnie troszeczkę smuci, że gra ta nigdy nie zyskałą ogromnego rozgłosu poza PL, zwłaszcza, że naprawdę trzymałą i nadal obecnie trzyma poziom. Co ironiczne, jej popularność w PL też jest swoiście mieszana. Poleciłbym każdemu w nią zagrać jeżeli lubi klasyki - zwłaszcza, że jest ona naszą wielką chlubą narodową :D a nie ma nic lepszego niż grać w gry tworzone przez nasych - czuć ten fajny słowianski klimacik. Rosjanie tez sa super - ale tworza rownie niewiele co my

Uti

  • Gość
Odp: O grze Gorky 17
« Odpowiedź #4 dnia: 16.03.2021, 13:38:44 »
Ach, ta jedna gra z mojego dzieciństwa, ostatnio wróciłem do niej po niemal 20 latach. Niezły miałem ubaw przechodząc to ponownie. I wiecie co? Nie pamiętałem niektórych lokalizacji, nie wziąłem strzelby, prawie skończyła mi się amunicja w muzeum, ominąłem sporo skrzynek i generalnie czułem się jak bym to przechodził po raz pierwszy


ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: O grze Gorky 17
« Odpowiedź #5 dnia: 16.03.2021, 21:11:52 »
20 lat to szmat czasu! Ja przez te wszystkie lata wracałem do Gorky 17 już kilka razy - więc pamiętałem pewnie trochę więcej. ;)

Gość

  • Gość
Odp: O grze Gorky 17
« Odpowiedź #6 dnia: 09.05.2021, 10:47:40 »
Chętnie chciałbym sam zrobić nową wersję Gorky 17  lub jakąś kontynuację ale nie wiem od czego zacząć w skryptowaniu, aby nie wyszedł szłam

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem