Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Zeus na win10?  (Przeczytany 8400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tripo

  • Gość
Zeus na win10?
« dnia: 26.02.2017, 12:24:40 »
Witam.

Usiłuję od kilku dni odpalić Zeusa na win10, niestety nie udaje się (nad czym gorąco boleję). Czy ktoś opracował sposób na to? Może ktoś spotykał się z problemami przy odpalaniu na win10?


Ola2991

  • Gość
Odp: Zeus na win10?
« Odpowiedź #1 dnia: 27.02.2017, 12:21:45 »
Hej, ja też mam win10 i po zainstalowaniu wyłączał się, ale po kilku próbach uruchamiania działa.
Zainstalowałam z płyty i działa bez płyty, z płytą się wyłączał.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Zeus na win10?
« Odpowiedź #2 dnia: 27.02.2017, 13:40:38 »
Cześć!
Tripo, ja nie mam problemu na Windows 10. Gram na wersji "Złota Edycja". A Ty jaką masz?
Próbowałeś to co Ola doradza?

Tak na boku - na pewno wersję z GOG.com będzie działać ( https://www.gog.com/game/zeus_poseidon  ), ale nie ma wersji polskiej (można przekopiować część plików z wersji polskiej, ale nie wszystko działa - np. edytor misji).

Tripo

  • Gość
Odp: Zeus na win10?
« Odpowiedź #3 dnia: 27.02.2017, 19:23:59 »
Cóż, w desperacji łapałem się wszystkiego.
Mam Zeusa i Posejdona osobno. Sam Zeus nie ruszył, Zeus z Posejdonem również. Ściągnąłem nawet złotą edycję właśnie i było dokładnie to samo.
Rzecz wygląda tak, że ekran przez chwilę jest cały czarny. Potem ten obszar się pomniejsza do 1/4 ekranu (widać pulpit), by wreszcie zniknąć całkowicie.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem