Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Mordowanie potworów bez użycia herosów?  (Przeczytany 25402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

supolo

  • Gość
Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« dnia: 19.02.2010, 09:41:20 »
Czy znacie jakieś sposoby na pokonanie potworów bez pomocy herosów? Ja w ten sposób pokonałem Menadę: zeszła z tej góry (gra otwarta-zabawa), a ja tam zbudowałem mur ciągnący się do tej rzeki czy jeziora na środku mapy (ona szła niszcząc mur do tej wody)  i w tedy pojawił się Hades, Menada go zaatakowała i on rzucił w nią jakąś kulą ognia ze trzy razy i menada poszła do jego królestwa :D

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #1 dnia: 19.02.2010, 21:18:52 »
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę. ;)
Zapewne trudno byłoby Ci to wykonać ponownie?
Owszem - bogowie czasem walczą z potworami, ale tylko je poganiają gdzie pieprz rośnie, nie zabijają ich.

Robiłeś może save'y?

supolo

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #2 dnia: 20.02.2010, 12:29:23 »
Menada pewnie jest wyjątkiem, ponieważ jest opętana i nie ucieknie.

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #3 dnia: 20.02.2010, 17:51:54 »
Każdy mob prędzej czy później wróci do swojego punktu. Jak dla mnie to jest mało prawdopodobne, by zatrzymała się na dobre przy murze.

zin

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #4 dnia: 22.03.2010, 11:29:08 »
Ależ oczywiście, że jest to możliwe, teraz wracam znów do tej gry czytam sobie to forum i przypominam sobie, jak w którejś z regularnych misji miałem świątynię Apolla i jakiegoś potwora w mieście- zabił go Apollo, bez potrzeby wzywania herosa

KajSztof

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #5 dnia: 22.03.2010, 15:10:20 »
Apollo to inna sprawa. Budując świątynię Apolla ten czuwa nad miastem i automatycznie broni go przed potworami.

Co do walki potwora z innym bogiem... U zawsze się ignorowali. Potwór nie atakował boga, a bóg potwora.

Innym sposobem zabicia potwora jest tylko duża armia.

MaciekZ

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • None of thy empty gods shall ever stand above me!
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #6 dnia: 31.03.2010, 09:32:11 »
Mi kiedyś się zdarzyło, że w Kalidonie dzik zaatakował Hermesa i Hermes go ubił. Poza tym potwora można ubić po prostu wojskiem (przynajmniej na niższych poziomach trudności).

enost

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #7 dnia: 08.05.2010, 16:09:41 »
Kwestia już powtarzana wiele razy. U mnie też się zdarzyło, że potwora pokonał bóg, ale nie zawsze niestety. Poza tym wiele razy robiłem tak, że jak w misji trzeba było przywołać dwóch bohaterów to przywoływałem tylko jednego i on się rozprawiał z potworem (chyba dopiero za czwartym podejściem mu się udawało). Poza tym wojsko jak najbardziej potrafi to zrobić, nawet na wyższych poziomach trudności. Pomocne są też wieże z orychalkiem.

Abadon

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #8 dnia: 06.07.2010, 21:42:14 »
Z kolei u mnie miało miejsce zabicie Cyklopa przez ogromną ilość "zwykłych ochotniczych wojsk". Raz zdarzyło się że Chimera została unicestwiona przez przypadek przez lawę.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #9 dnia: 07.07.2010, 14:18:55 »
Z kolei u mnie miało miejsce zabicie Cyklopa przez ogromną ilość "zwykłych ochotniczych wojsk". Raz zdarzyło się że Chimera została unicestwiona przez przypadek przez lawę.

Akurat potwory są bardzo wrażliwe na kataklizmy. Powódź na stałe tudzież wyciek lawy (przy trzęsieniach nie zauważyłem) i już mamy mitologiczny problem z głowy.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

KazuaR

  • ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Płeć: Mężczyzna
  • Not enough minerals.
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #10 dnia: 07.07.2010, 16:48:29 »
Z tą powodzią to Scylli nie rusza. Krakena prawdopodobnie też.

Phantomhive

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #11 dnia: 11.07.2010, 09:42:37 »
Hmm na wszystkich poziomach da się zabić zwykłymi chłopami potwory  ;D
Znalazłem kiedyś ciekawego bug'a który sprawiał że kraken atakuje statek który ostatni go zaatakował można więc postawić statki w około niego i dzięki temu nie będzie nadążał w podchodzeniu do statków bo ciągle będzie zmieniał cel ^_^

Mistrz Ignis

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #12 dnia: 08.08.2010, 00:07:11 »
Świątynia ku czci Aresa i Hadesa jak najbardziej jest pomocna - smok i reksio... Wróć! Cerber! po kilku spacerach wzdłuż i wszerz miasta idą bić się z potworami nieprzyjaznymi. Pamiętam, że smok zabił kiedyś menadę, jednak 3 razy przypłacił to życiem. Dopiero przy czwartym podejściu dał radę.

A tak troszkę offtopowo - jak zobaczyłem, ile tu misji, aż mi się zachciało własną robić... :D

Dam1910

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #13 dnia: 08.08.2010, 17:06:51 »
W sumie takie mordowanie może nam coś tam z herosów zaoszczędzić  ale po co to wogóle jest o ile czasami pomocne to heros daje nam spore możliwości :D Znaczy eee.... (myśli) możemy nim zrobić bam bam na wojnie ! Osobiście na poziomie trudności bóg w misji (tej łatwej) zeus i europa Herkulesem bez żadnego woja oprócz niego  podbiłem trojeee ! Aha i chcę się przywitać :D

BLFC

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #14 dnia: 12.10.2010, 20:08:23 »
Ale sprzymierzone potwory giną w walce z potworami. Mojemu koledze Cerber zginął ale się odrodził bo wrócił do królestwa ;)

hades

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #15 dnia: 18.10.2010, 17:49:23 »
A u mnie dzika kalidońskiego załatwił zwykły złodziej

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #16 dnia: 18.10.2010, 18:36:06 »
Złodziej? To znaczy ta postać, która pojawia się gdy niezadowolenie mieszkańców jest duże?

Achilles

  • Gość
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #17 dnia: 21.10.2010, 14:48:06 »
Umnie zaczeły się bićdwa wrogie potwory, podajrze harpia i hydra i wygrała harpia ale anlantyda poszła na polowanie i koniec.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #18 dnia: 21.10.2010, 21:13:11 »
Chyba Atalanta. ;)

hades

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 23
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Mordowanie potworów bez użycia herosów?
« Odpowiedź #19 dnia: 18.12.2010, 16:07:49 »
U mnie złodziej jednym machnięciem pałki zabił dzika kalidońskiego

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem