Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Problem z kodem Ambrosia  (Przeczytany 4170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel25254

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Problem z kodem Ambrosia
« dnia: 12.01.2020, 22:47:53 »
Witam, klikam crtl + alt + c wpisuje Ambrosia pokazuje sie napis u góry oszustwo aktywne ale nic sie nie dzieje nie przechodzi mi tego epizodu ...
Dzieje sie tak w mojej własnej misji w 3 epizodzie gdzie buduje kolonie, niestety popełniłem błąd i nie mogę przejść tej misji gdyż wybrałem spełnienie prośby muszę do jej wykonania wezwać achillesa lecz nie mam Ateny w bliskich bogach wiec nie wybuduje jej świątyni i nie wezwę Achillesa.
Dało by rade to zmienić tak by nie zaczynać misji od początku ? ten epizod mogę dać powtórz ale nie chcę po raz kolejny budować miasto macierzyste.

Neoptolemos

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Kodem
« Odpowiedź #1 dnia: 13.01.2020, 11:36:51 »
Z tego co pamiętam, po wpisaniu kodu musisz zaczekać do początku kolejnego miesiąca, żeby epizod się skończył - robisz tak?
1/2/3/4/5/6

Pawel25254

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z kodem Ambrosia
« Odpowiedź #2 dnia: 14.01.2020, 21:06:47 »
Czekałem nawet do początku następnego roku i nic.

Ramptourist

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 27
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z kodem Ambrosia
« Odpowiedź #3 dnia: 15.01.2020, 14:44:02 »
Wpisz z dużej litery, czasem może nie wskoczyc to sprobuj ponownie

Pawel25254

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Problem z kodem Ambrosia
« Odpowiedź #4 dnia: 19.01.2020, 21:48:10 »
tak dziekuje duża litera to był problem :)
ale co z pytaniem o zmiane w misji ?

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Problem z kodem Ambrosia
« Odpowiedź #5 dnia: 19.01.2020, 23:27:11 »
Dało by rade to zmienić tak by nie zaczynać misji od początku ? ten epizod mogę dać powtórz ale nie chcę po raz kolejny budować miasto macierzyste.

Niestety, nie; wszystkie ustawienia danego epizodu wgrywane są na samym jego początku. Trzeba wczytać save'a sprzed danego epizodu.

To jednak nie działa na ustawienia Mitologii (bogowie przyjaźni, nieprzyjaźni, bohaterzy i potwory) - te są wgrywane na samym początku całej kampanii.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem