Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: Ale kanał!  (Przeczytany 5652 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Ale kanał!
« dnia: 04.09.2017, 11:55:13 »
Cześć, każdy, kto to czyta niech wie, że założyłem kanał na youtube: nazywam się tam Aloha (link: https://www.youtube.com/channel/UCcebV5HEDH1kuowhc4sQ6dg/videos?view_as=subscriber)
nagrywam tam póki co Age of Empires II Kampanię Barbarossy na na najtrudniejszym (dostępnym w kampaniach) poziomie trudności.
Z czasem oczywiście pojawią się inne gry, ale na razie tylko eksperymentuję, bo nie wiem, czy warto mi poświęcać czas na nagrywanie.
Gry, które planuję zacząć nagrywać:
 - Cities Skylines
 - Zeus: Pan Olimpu
 - Medieval Total War 1 - Gold Edition
 - Shogun 2 Total War
 Wszystkie te gry planuję nagrać w ciągu najpewniej tego miesiąca, lub następnego (zależy, jak będzie mi się układało w szkole)
EDIT: przez przypadek dałem to jako dziennik... ups...



Przeniesione do działu Inne gry. Jeżeli przenieść gdzieś indziej - daj znać. - dop. ziemek8 2017-09-04 19:27

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Ale kanał!
« Odpowiedź #1 dnia: 04.09.2017, 13:57:42 »
Powodzenia! ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ale kanał!
« Odpowiedź #2 dnia: 04.09.2017, 19:26:13 »
Również życzę powodzenia! :)
Tyle gier w 1 miesiąc to ambitny cel.

Bukax

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ale kanał!
« Odpowiedź #3 dnia: 06.09.2017, 11:37:18 »
powodzenia w takim razie w rozwijaniu kanału..
;p

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Ale kanał!
« Odpowiedź #4 dnia: 07.09.2017, 20:06:11 »
Yay, a teraz możecie wbijać na mój kanał, niedługo pojawi się odcinek z Zeusa Pana Olimpu z misji Zeus i Europa, więc możecie popatrzeć jak lamię na tytanie w tą misję. ZAPRASZAM! (wcale nie nagrałem teraz zeusa i wcale go nie wrzucam byle tylko przyciągnąć uwagę ludzi z forum  ::) )

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem