Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Katalog z save'ami  (Przeczytany 35851 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Katalog z save'ami
« Odpowiedź #40 dnia: 28.06.2012, 16:49:21 »
Może pewne dane znalazły się w folderze "AppData" lub do niego się odwołują (dotyczy Visty, Siódemki). Ten folder jest ukryty w sposób wykraczający poza zwykłe ukrywanie plików.

Temis

  • Gość
Katalog z save'ami
« Odpowiedź #41 dnia: 11.01.2013, 23:19:06 »
Natrafiłem na ten sam problem, a że nie znalazłem odpowiedzi postanowiłem go rozwiązać. Adres roboczy katalogu z save'ami dla Win7 to:

C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\VUGames\Zeus Pan Olimpu - Zlota Edycja\Save\Twoja_Nazwa_PrzywódcyWGrze

jak się domyślacie pliki te znajdują się w ukrytych folderach, dlatego wyszukiwanie podstawowe ich nie znajdowało.

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Katalog z save'ami
« Odpowiedź #42 dnia: 12.01.2013, 10:31:53 »
Świetnie. Dzięki za info.
Czyli tylko złota edycja zapisywała save w tej lokalizacji.

Anelg

  • Nie do końca
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 388
  • Płeć: Kobieta
  • Lurker? Zaglądaczka? Nieważne :P
    • Zobacz profil
Katalog z save'ami
« Odpowiedź #43 dnia: 12.01.2013, 19:47:55 »
O lol, miałam rację ;D

Nigdy nie instaluję gier w Program Files, więc nigdy nie miałam takich problemów. ;)

Gość

  • Gość
Odp: Katalog z save'ami
« Odpowiedź #44 dnia: 11.06.2018, 23:49:00 »
Witajcie,
mam podobny problem. Posiadam Zeusa z dodatkiem Posejdon i wszystko było ok. Teraz zmieniłem komputer, poprzedni wylądował w pracy i chciałem przenieść zapisane misje. Ale nie umiem znaleźć folderu Save. Dodam, że poprzedni komputer nie był formatowany i gra nadal jest na nim zainstalowana, tylko gdzie szukać zapisanych misji? W folderze Adventure pusto - nie mam tu folderu Save. Wyłączyłem opcję ukrywania folderów i dalej nic. Czy ma ktoś jakiś pomysł jak wyjść z tego problemu? :)

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Katalog z save'ami
« Odpowiedź #45 dnia: 12.06.2018, 11:48:34 »
A próbowałeś szukać w:

C:\Users\Twoja_Nazwa_Użytkownika\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\VUGames\Zeus Pan Olimpu - Zlota Edycja\Save\Twoja_Nazwa_PrzywódcyWGrze

Od kilku miesięcy mam nowy komputer z Windows 10 i moje save'y znajdują się właśnie w tym miejscu.
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Gość

  • Gość
Odp: Katalog z save'ami
« Odpowiedź #46 dnia: 12.06.2018, 14:34:22 »
Mam następującą ścieżkę:

Ten komputer/Dysk lokalny (C:)/Pliki programów (x86)/VUGames/Zeus Pan Olimpu - Zlota Edycja

A potem pliki:

Adventures
Audio
Binks
DATA
Istrukcja
Model

i inne.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Katalog z save'ami
« Odpowiedź #47 dnia: 12.06.2018, 14:36:56 »
Dlatego pytam, czy szukałeś w miejscu podanym powyżej ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Gość

  • Gość
Odp: Katalog z save'ami
« Odpowiedź #48 dnia: 12.06.2018, 14:50:57 »
Szukałem, ale nie mam w ogóle folderu '"Save".

Gość

  • Gość
Odp: Katalog z save'ami
« Odpowiedź #49 dnia: 13.06.2018, 18:33:19 »
Czy da się coś z tym zrobić? :)

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac piec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre siedem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre piec):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem