Nieśmiertelne Gry Szukaj
Zeus Pan Olimpu

Autor Wątek: Powrót z grubej rury  (Przeczytany 3975 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Powrót z grubej rury
« dnia: 26.10.2020, 16:49:51 »
 Dzień dobry społeczności Ngry :) Dawnośmy się nie widzieli,
Ostatnio naszło mnie na zbudowanie jakiejś ładnej osady, która syciła by mój fetysz na realistyczny wygląd. No a do tego najlepiej nadają się gry bądź Anno, bądź gry studia Impressions Games. Postanowiłem więc wrócić do Zeusa i spróbować zagrać grę piaskownicę militarną.
To był błąd.
Oczywiście grałem na najwyższym poziomie trudności i pierwsze co we mnie uderzyło, to to jak często byłem atakowany i jak często czegoś ode mnie chciano. Pierwsza próba podejścia do tej piaskownicy skończyła się po ledwie pięciu, może dziesięciu minutach. No to potem kolejna próba. Tym razem nieco bardziej przygotowany na chaos jaki napotkałem w tej misji, dociągnąłem do piętnastu minut.
Najbardziej zaskakujące dla mnie były liczne ataki, które nie dość, że mnogie, to silne. Prób "zwyciężenia" w tej piaskownicy było może sześć. No bo przecież do sześciu razy sztuka, czy jakoś tak. Ostatecznie udało mi się przetrwać, zbudować prężne miasto które syci moją potrzebę estetyki i podbić wszystkich rywali. No i z racji, że jestem z siebie dumny, postanowiłem pochwalić się sejwem z tej piaskownicy.
Mam nadzieję, że wam również się spodoba. Miasto jest stabilne, ma prawie 9k populacji. Jedyne, co może na krótki okres czasu zachwiać równowagę w mieście to napady Ateny, Demeter, czy Zeusa. Ale miasto krótko potem szybko wraca do swojej formy, jeśli naprawi się wszystkie zniszczenia. niemal 200k w skarbcu raczej wystarczy do napraw :)

ziemek8

  • Administrator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1528
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Powrót z grubej rury
« Odpowiedź #1 dnia: 29.10.2020, 20:14:42 »
Gratulacje, że w końcu się udało na poziomie "bóg". :)
Nawet otoczyłeś miasto murem!
Ja często ze świątyniami mam problem jak je "realistycznie" po mieście rozstawić.

Haspen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
Odp: Powrót z grubej rury
« Odpowiedź #2 dnia: 30.10.2020, 13:56:06 »
Witamy z powrotem Jakub, kiedy maraton wszystkich piaskownic? :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Jakub Rozwadowski

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Twemu miastu będzie brakowało pieniędzy!"
    • Zobacz profil
Odp: Powrót z grubej rury
« Odpowiedź #3 dnia: 02.11.2020, 07:47:10 »
Gratulacje, że w końcu się udało na poziomie "bóg". :)
Nawet otoczyłeś miasto murem!
Ja często ze świątyniami mam problem jak je "realistycznie" po mieście rozstawić.
Myślę, że świątynie są trochę za duże, żeby móc je w miarę realistycznie w mieście ustawić, więc na nie nie zwracałem szczególnej uwagi - po prostu chciałem je jak najefektywniej i najlepiej (pod estetycznym względem) ustawić.

Witamy z powrotem Jakub, kiedy maraton wszystkich piaskownic? :P
Możliwe, że niedługo podejdę do kolejnej militarnej, ale tak poza tym chciałem podjąć się zagrania we wszystkie city buildery impressions games i sierry od cezara 3. No a w Faraona i samego Cezara nie grałem więc będzie ciekawie  :P

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):
Stolica Polski (malymi literami) (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre osiem):
Napisz malymi literami ile to jest piec odjac dwa (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre jeden):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem