Nieśmiertelne Gry Szukaj
Nieśmiertelne Gry

Autor Wątek: O, Bogowie! Dyskusja  (Przeczytany 76643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #140 dnia: 01.07.2012, 15:35:51 »
Nie jego wina że w grze o ewolucji i budowaniu wszechświata nagle pojawił się, nie wiadomo po co, statek kosmiczny demonów :P

A rozumiem, nie urozmaicać gry przeszkodami, które można pokonać kreatywnie, i bez końca powtarzać oryginalną formułę.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

Haspen

  • Moderator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #141 dnia: 01.07.2012, 18:37:35 »
Bo z drugiej strony kosmici kontra prymitywne cywilizacje które dopiero co raczkują to jest niby lepszy pomysł? :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #142 dnia: 01.07.2012, 20:41:27 »
Bo z drugiej strony kosmici kontra prymitywne cywilizacje które dopiero co raczkują to jest niby lepszy pomysł? :P

Primo, to miało być zadanie dla bogów, a nie dla cywilizacji. Secundo, ich statek jechał na okultystycznych flogistonach i innych tego typu, nie faktycznej fizyce - większość pewnie dzierżyła magię i miecze, a nie fazery.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

Haspen

  • Moderator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #143 dnia: 01.07.2012, 20:57:08 »
Primo, założenie gry jest takie, że bogowie tworzą, a potem patrzą, a nie roleplay'ują ratowanie świata. Chciałem ci kiedyś pokazać, jak to wyglądało gdzie indziej, ale się uparłeś i nie chciałeś :P

W sumie, też mogłem wytłumaczyć to porządnie. No trudno :P
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Dragwen

  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #144 dnia: 02.07.2012, 09:45:19 »
Dobrze, teraz zrodzi się wielka, właściwie trochę bezsensowna kłótnia, tak naprawdę 'nad rozlanym mlekiem'.
Jestem za wspomnianym wcześniej resetem całości, jeśli mamy kontynuować grę.
(mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem z tym resetem :P)
Chciałem coś jeszcze napisać, było to chyba ważne, ale... zapomniałem, co tu miało być, bo napisała do mnie koleżanka...



Haspen

  • Moderator
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 1288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Panie Peasley, gdzie jest mój Earl Grey?
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #145 dnia: 03.07.2012, 13:21:16 »
Co do resetu - nie mam ani czasu, ani chęci by to prowadzić ;)
World of Horror - a reszta gier może się schować :P
Czym się mogę pochwalić na N-Gry.pl - Misje i gry otwarte (2010-2019)

Kalontas

  • Demiurg
  • Gracz
  • *****
  • Wiadomości: 395
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
O, Bogowie! Dyskusja
« Odpowiedź #146 dnia: 15.07.2012, 20:02:59 »
Przychodzę pewnie za późno na to, ale krótko: mamy różne style prowadzenia gry. Dałeś mi ją, więc poprowadziłem ją po swojemu. Czyli twoja wina częściowo też tu jest.
What we want is a story that starts with an earthquake and works its way up to a climax.

 

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa: Email:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek
Wpisz litery widoczne na obrazku:
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziewiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dziewiec):
Napisz malymi literami ile to jest dziesiec odjac dziesiec (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre dwa):
Napisz malymi literami ile to jest trzy dodac jeden (na koncu (bez spacji) dopisz cyfre trzy):

Witamy!

Dostęp dla gości
Niezarejestrowani goście mają pełny dostęp do zasobów wortalu, muszą jednak podawać odpowiedzi na antyspamowe pytania kontrolne. Zachęcamy do rejestracji, aby wygodniej korzystać z wortalu, móc identyfikować się w naszej społeczności oraz móc modyfikować ustawienia wortalu pod swoje gusta.

Pliki Cookie
Używamy plików Cookie, aby ułatwiać korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych i reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem